Kecskemét - Kaposvári KK2013. Október 04. 14:27

A közvetítésnek vége

• 14:27:39

Új esemény

Kövessék velünk percről-percre a szezon első bajnoki mérkőzését! A Kaposvári KK a Kecskemét otthonában kezdi meg bajnoki szereplését.

• 18:59:22

Új esemény

Köszöntöm az olvasókat! Hamarosan kezdődik a KKK első mérkőzése a szezonban, szurkoljanak velünk!

• 19:03:31

Új esemény

A tavalyi remek eredményt követően reméljük idén is sok örömet szerez nekünk a kissé átalakult játékoskerettel harcba szálló KKK.

• 19:05:06

Új esemény

Az egyik új légiósunk, Puljko triplájával szerzünk vezetést, majd Karahodzic talál be. 2-3.

• 19:06:31

Új esemény

Jancsikin is bemutatkozik egy duplával, míg Jovanovic elsüllyeszt egy hármast. 5-5.

• 19:08:29

Új esemény

Pesic és Hendlein is pontokat szerez, a hazai csapatból pedig Mészáros dob kettest. 7-9.

• 19:11:20

Új esemény

Jancsikin közelről pontos, majd gyors kosárváltást követően Derasimovic és Dávid G. is eredményes. 9-13.

• 19:13:55

Új esemény

Hegedűs suvaszt be egy triplát, amit Jovanovic told meg egy tempóval, így először vezet a hazai csapat. 14-13.

• 19:17:33

Új esemény

Az újabb kecskeméti pontokat Jovanovic szerzi büntetőből, a mi oldalunkon Fodor csak az egyiket értékesíti. 16-14.

• 19:19:46

Új esemény

Az első negyed utolsó percében nem esett kosár, így két pontos hazai előnnyel indul majd a következő játékrész.

• 19:20:32

Új esemény

Jovanovic dupláját Puljko újabb hármasa követi, majd Derasimovic tesz a helyére két büntetőt. 20-17.

• 19:22:53

Új esemény

Dávid nem hibázik a büntetővonalról, de sajnos Wittman se rontja el a dobását. 22-19.

• 19:26:15

Új esemény

Jovanovic már 10 pont fölött jár a közelijével, Pongó pedig megszerzi első pontjait egy triplával. 27-19.

• 19:26:51

Új esemény

Kicsit meglépett a Kecskemét, így Fekete Ádám rögtön időt kér a második negyed közepén.

• 19:31:40

Új esemény

Derasimovic büntetőivel és duplájával növeli előnyét a hazai csapat, de szerencsére Hendlein is betalál. 31-21.

• 19:34:47

Új esemény

Hendlein egy jó büntetőjét követően Wittmant fautoljuk tripla közben, ő pedig nem hibázik a vonalról. 34-22.

• 19:36:23

Új esemény

Dávid is pontos büntetőből, majd Karahodzic és Hendlein szerez két-két pontot. 36-26.

• 19:37:50

Új esemény

Hendlein tartja a lelket a csapatban újabb kosarával, amire a hazai csapat edzője időkéréssel válaszol két perccel a félidő előtt. 36-28.

• 19:40:56

Új esemény

Wittmann és Derasimovic kosarával nő a hazai előny újra, de Fodor rögtön bevág egy hármast. 40-31.

• 19:42:15

Új esemény

A második negyed zárásaként Jancsikin dob egy duplát, így hét pontos kecskeméti vezetéssel vonulhatnak pihenőre a csapatok. 40-33.

• 19:43:11

Új esemény

Hazai oldalon Jovanovic a legjobb dobó 11 ponttal, míg a KKK oldalán Hendlein a legeredményesebb 9 egységgel.

• 19:57:22

Új esemény

Puljko duplájával folytatódik a mérkőzés, majd Wittmann értékesít két büntetőt. 42-35.

• 20:21:10

Új esemény

Karahodzic és Hendlein is két-két kosarat szerez, majd Mészáros és Bencze pontjai következnek. 50-39.

• 20:22:07

Új esemény

Hegedűs hármasára ismét Hendlein volt aki tudott válaszolni, de Derasimovic 2+1-e után távolódóban a Kecskemét. 56-41.

• 20:23:48

Új esemény

Hegedűs újabb tripláját Fodoré követte, ezután pedig Mészáros és Jovanovic eredményes. Pesic két büntetője jó. 63-48.

• 20:24:26

Új esemény

A negyedik negyedet Jovanovic kezdte egy üres hármassal, amit Hendlein másolt le. 66-51.

• 20:25:45

Új esemény

Sajnos sorra jönnek a hazai kosarak, Jovanovic, Derasimovic és Wittmann is jól tüzelt, 20 pont fölött a hátrányunk. 73-51.

• 20:26:36

Új esemény

Pontatlan dobásaink után kedvére indíthat a Kecskemét, ezúttal Mészáros zsákolhatott szabadon. 75-51.

• 20:29:41

Új esemény

Hosszú csendet követően Dávid szerez kaposvári kosarat, de kapunk rá két triplát válaszként Derasimovic és Jakab jóvoltából. 81-53.

• 20:31:29

Új esemény

3 perccel a vége előtt a hazai csapat már csak a fiatal játékosait szerepelteti, de egyelőre nem tudunk kozmetikázni az eredményen.

• 20:34:15

Új esemény

Pongó büntetőjét Kovács toldotta meg egy duplával, ami után Dávid közelről talál be. 84-55.

• 20:36:15

Új esemény

Az utolsó percben Kiss kettő, míg Papp Péter egy pontot szerez. 84-58-as vereséget szenvedtünk az idény első mérkőzésén.