Puskás Akadémia - Kaposvári Rákóczi 2013. Augusztus 24. 18:59

Új esemény

Köszöntöm a sportkedvelő olvasókat, ma este is: hajrá, Rákóczi!

• 18:59:44

Új esemény

Családias a hangulat a Videoton stadionjában, a Rákóczi a Puskás Akadémiával meccsel.

• 19:00:16

Új esemény

Mindkét csapat egy-egy pontot gyűjtött eddig, nagyon kellene már a győzelem itt is, ott is.

• 19:01:24

Új esemény

A Rákóczi összeállítása: Ranilovic - Okuka, Kovács O., Zámbó, Jánvári - Addo, Thiam - Pavlovic, Oláh, Balázs B. - Haruna.

• 19:01:33

Új esemény

A Kaposvár kezdte a mérkőzést.

• 19:04:50

Új esemény

A mezőnyben pattog a labda az első percekben.

• 19:06:04

Új esemény

A Puskás kezdőcsapata: Somodi - Wague, Szekeres, Tamás M., Farkas N. - Gallardo, Polonkai, Tóth B. - Tischler, Lencse, Czvitkovics.

• 19:07:38

Új esemény

A 7. percben Farkas N. bal oldali beadása után Tischler fejelt 6 méterről mellé.

Új esemény

A 14. percben Tischler játszotta tisztára magát, középre tette a labdát, Lencse azonban elcsúszott, így felszabadult a kapunk.

• 19:18:13

Új esemény

Életveszélyesek a hazai próbálkozások, de szerencsére mindig hiba csúszik az utolsó passzba.

• 19:20:44

Új esemény

A 20. percben Pavlovic jobb oldali beadása után Haruna fejelt mellé.

• 19:27:49

Új esemény

A 27. percben Haruna tette Oláh elé a labdát, aki 12 méterről lőtt, Somodi nagy bravúrral védett.

• 19:34:23

Új esemény

Egyelőre jól működik a lestaktikánk...

• 19:39:11

Új esemény

A 38. percben jobbról szállt középre a labda, Balázs B. elől tisztáztak a védők.

• 19:44:30

Új esemény

A 44. percben Balázs B. tört be a tizenhatoson belülre a bal oldalon, majd éles szögből lőtt, a labda elsuhant a kapu előtt.

Új esemény

Reméljük, a felejthető első félidőt - számunkra - emlékezetes második követi...

• 20:10:32

Új esemény

Az első tíz perc legérdekesebb eseménye az volt, hogy Zámbó befutott a játékoskijáróba, majd másfél perc elteltével visszatért a pályára.

Új esemény

Az 59. percben Oláh lőtt 25 méterről, középről a kapu fölé.

• 20:20:14

Új esemény

Most éppen Haruna a földön, sokszor áll a játék kisebb-nagyobb sérülések miatt.

Új esemény

A 70.percben Okuka adta be jobbról a labdát, Oláh jobbal lőtt, egy védőről lepattant a labda, majd ballal ismételt, de 14 méterről fölé lőtt

• 20:32:44

Új esemény

A 71. percben Czvitkovicsot az egykori kaposvári Zsolnai váltotta.

• 20:36:47

Új esemény

Kezdődik az utolsó tíz perc, nem csak a szél élénkült meg, hanem szerencsére a játék is.

• 20:38:18

Új esemény

A 82. percben Balázs B. lőtt 16 méterről fölé.

• 20:40:52

Új esemény

A 85. percben Okuka tévesztette el a kaput...

• 20:43:22

Új esemény

A 87. percben Zsolnai rúgta le Pavlovicot, villant az első sárga lap.

• 20:46:07

Új esemény

A 89. percben Polonkai tette balról középre a labdát, Tischler pedig 5 méterről a kapuba fejelt... 1-0.

• 20:46:18

Új esemény

Ilyen nincs...

• 20:46:25

Új esemény

3 perc a hosszabbítás.

• 20:49:16

Új esemény

Gallardo kb. másfél perc alatt ér le a pályáról, csere a 92. percben, Bertus áll a helyére.

• 20:51:52

Új esemény

Vége a mérkőzésnek. Fájó a vereség, de el kell könyvelni, hogy pont nélkül maradtunk...