17 órakor: Kaposvári KK - Atomerőmű SE 2013. Május 26. 16:52

• 16:52:32

Köszöntöm az olvasókat! Hamarosan kezdődik a Kaposvár-Paks bronzcsata második mérkőzése, tartsanak velünk!

• 17:04:49

A meccs Tóth sportszerűtlen hibájával indult, ami után Spica büntetői és Hendlein duplája is pontos volt. 4-0.

• 17:06:24

Körtélyesi szerzi az első paksi kosarat távolról, majd Swanston emel be egy tempót. 6-3.

• 17:09:53

Tóth két jó büntetője után Hendlein zsákol. 8-5.

• 17:10:36

Gyors kosarainkat követően időt kért a Paks, majd Levy törte meg a gólcsendjüket. 12-7.

• 17:11:33

Vojvoda közelije után Spica volt eredményes ismet, de azonnal kosarat kaptunk az ellentámadásból. 14-11.

• 17:12:42

Swanston kosarát követően Vojvoda dobott triplát, majd egy szép támadást Spica fejezett be. 18-14.

• 17:13:51

Tóth csak egy büntetőt értékesített, a mi oldalunkon pedig Swanston szerzett pontokat. 20-15.

• 17:15:27

Williams dobja át Drahost, majd Dávid fejez be egy támadást közelről. 22-17.

• 17:16:29

Swanston újra betalál, aztán Idlet tesz a helyére egy horgot. 24-19.

• 17:17:14

Vojvoda visz végig egy indítást, Hendlein pedig visszapöciz egy lepattanót. 26-21.

• 17:19:01

Vojvoda újabb triplát hint, az utolsó negyedbeli pedig Körtélyesi jegyzi egy eladott labda után. 26-26.

• 17:21:40

Hendlein kosarával kezdődik a második negyed, majd Vojvoda egy büntetőt dob csak be. 28-27.

• 17:22:21

Ismét Vojvoda tüzel jól kintről, utána pedig Dávid eredményes. 30-30.

• 17:23:45

Gyors kosarak követik egymást, Dávid, Vojvoda és Körtélyesi is betalál, utóbbi még egy büntetőt is dob. 32-35.

• 17:25:26

Swanston talál be a hármason kívülről, majd Dunn gyönyörű passzát Spica fejezi be. 37-35.

• 17:27:03

Williams triplája után Hendlein fordul le, előbbi később jegyez egy 2+1-et is. 39-41.

• 17:32:55

Spica két jó büntetője után Kovács Ákos csak egyet értékesít. A következő hazai kosarat is Spica szerzi. 43-42.

• 17:35:10

Kiss Kornél helyez el egy triplát a gyűrűben, majd szenzációs passzokat követően Szőke talál be. 48-42.

• 17:36:56

Tóth zsákolását Vojvoda egy büntetője követi, hazai oldalon pedig Dunn tesz fel egy ziccert. 50-45.

• 17:38:00

Kicsit több, mint egy perc van vissza az első félidőből, mikor a vendég csapat kér időt.

• 17:39:44

Williams betörése sikerese után Hendlein szerez könnyű kosarat. 52-47.

• 17:40:23

A második negyedet Tóth szerencsés duplája zárja le, 52-49-re vezetünk.

• 17:41:15

Könnyed nyári edzőmeccsnek tűnik egyelőre a mérkőzés, egyik csapat sem törődik nagyon a védekezéssel.

• 17:55:16

Tóth kosarával indul a harmadik negyed, majd Vojvoda zsákol egy indítás után. 52-53.

• 17:57:22

Megint Tóth eredményes, Kámán viszont csak egy büntetőt dob be. 52-56.

• 17:58:14

Kámán besuvaszt egy triplát, az öltözőben ragadt a hazai csapat, Fekete Ádám időt is kér. 52-59.

• 18:01:03

Végre pontokat szerzünk Swanston révén, aki kétszer is betalál. Kovács Ákos triplája után pedig megint ő eredményes. 58-62.

• 18:04:09

Spica pontos tempóját Kámán duplája követi, majd Dunn tesz a helyére két büntetőt. 62-64.

• 18:06:12

Swanston is pontos a vonalról, akárcsak Kámán a másik oldalon. 64-66.

• 18:08:03

Levy egy jó büntetője után Drahos betörése hoz pontokat. 66-67.

• 18:09:10

Levy zsákolja be Williams passzát, majd utóbbi befejez egy inditást is. 66-71.

• 18:10:56

Dunn duplája után már nincs sikeres támadás, a harmadik negyed végén három ponttal vezet az ASE. 68-71.

• 18:13:11

Swanston zsákolásával kezdünk, utána pedig Körtélyesi tesz vissza egy lecsorgó labdát. 70-73.

• 18:16:16

Hendlein könnyű kosarát Kiss triplája követi, hosszú idő után vezetünk újra. 75-73.

• 18:16:42

Vendég időkérés hét és fél perccel a vége előtt.

• 18:19:19

Hendlein duplája után Tóth eredményes közelről. 77-75.

• 18:21:16

Eilingsfeld talál be először, majd Williams tör be és tesz fel egy ziccert. 77-79.

• 18:23:16

Swanston vág be egy hármast, de Williams kosarával visszaveszi a vezetést az ASE. 80-81.

• 18:25:14

Tóth tesz vissza egy lecsorgót, egy labdaeladást követően pedig Levy pontos. 80-85.

• 18:25:39

Három perc van vissza, mikor a hazai csapat kér időt.

• 18:27:08

Levy veszi el a labdát Swanstontól és viszi végig, az ellentámadásból Drahos dob tempót. 82-87.

• 18:28:22

Swanston kap technikait dumáért, szerencsére Vojvoda az egyik büntetőt kihagyja. Eilingsfeld zsákja után 8 pont a különbség. 82-90.

• 18:30:10

Levy bevág egy tempót, eldőlni látszik a mérkőzés mikor másfél percel a vége előtt Spica ront dobást. 82-92.

• 18:32:16

Dunn büntetői után paksi időkérés. 84-92. A hátralévő idő 53 másodperc.

• 18:34:00

Dunn lop labdát és dob ziccert, majd Kovács Ákos értékesíti mindkét büntetőjét. 86-94.

• 18:35:08

Dunn megint pontos a vonalról, utána pedig kikéri utolsó idejét is a vendég csapat. 88-94.

• 18:37:04

Hendlein pontozódik ki, Kovács csak egy büntetőt helyez a gyűrűbe. 88-95.

• 18:38:45

Ez marad a végeredmény, a Paks győzelmével lezárult a párharc, ők szerezték meg a harmadik helyet a bajnokságban.