Szombat 14.00: Kaposvári Rákóczi - Paks NB I-es labdarúgó mérkőzés2013. Május 25. 13:56

A közvetítésnek vége

• 13:56:36

Új esemény

Köszöntöm a sportkedvelő olvasókat.

• 13:57:05

Új esemény

A szezon utolsó hazai mérkőzésére készül a Rákóczi, és a csapat szeretne győzelemmel búcsúzni a közönségtől.

• 13:57:19

Új esemény

A Paks ellen erre meg is van az esély...

• 13:59:48

Új esemény

A kaposvári kezdőcsapat: Hajdúch - Okuka, Kovács O., Hegedűs, Jánvári - Addo, Pedro, Balázs B., Safaric, Haruna - Waltner.

• 14:01:51

Új esemény

A paksi összeállítás: Csernyánszki - Heffler T., Éger, Fiola, Szabó J. - Lázok, Sifter, Bartha - Könyves, Eppel, Heffler N.

• 14:02:03

Új esemény

A játékvezető Fábián Mihály lesz.

• 14:04:33

Új esemény

Fehérben a Kaposvár, zöld-feketében a Paks.

• 14:05:00

Új esemény

A kezdés előtt gyászszünettel emlékeztek a múlt héten elhunyt dr. Stadler Józsefre.

• 14:06:00

Új esemény

A paksi térfélen kezdődött el a játék.

• 14:06:17

Új esemény

Sivic edző még soha nem nyert bajnokit Prukner mester ellen...

• 14:07:13

Új esemény

Vrucina kisárgult, Oláh sérült, így Waltnerre nagy teher hárul ma délután.

• 14:08:28

Új esemény

A hazaiak igyekeznek megragadni az irányítást.

• 14:09:00

Új esemény

Gyors paksi kontra: Könyves lépett ki a leshatáron, de hosszan szöktette magát, és Hajdúch felszedte előle a labdát.

• 14:09:34

Új esemény

A 4. percben Eppel lőtt 16 méterről, középről, Hajdúch szépen védett.

• 14:11:18

Új esemény

Mindkét csapat igen hullámzóan teljesített a tavaszi szezonban, így ma is bármi megtörténhet.

• 14:19:23

Új esemény

Az első paksi szögletet is megtekinthettük, de nem emelkedett a vérnyomásunk.

• 14:19:37

Új esemény

Jó az iram, mindkét csapat hajt.

• 14:20:59

Új esemény

Máig emlékezetes a két csapat kaposvári 4-4-es meccse, amikor 2-0-ra, majd 4-2-re is vezettünk...

• 14:22:20

Új esemény

A 17. percben Haruna vette célba a kaput 20 méterről, a labda pattant egyet, de Csernyánszki megbirkózott a feladattal.

• 14:23:46

Új esemény

A 2012/2013-as évadban a Paks játszotta a legtöbb döntetlent az NB I-ben, szám szerint 11 alkalommal.

• 14:25:08

Új esemény

Az első sárga lapot a paksi Könyves könyvelheti el a 20. percben.

• 14:28:04

Új esemény

A 22. percben Kovács Olivér szép lövése után ütötte szögletre a labdát a paksiak kapusa.

• 14:29:01

Új esemény

A 23. percben Kovács Olivér kap sárgát egy kemény belépő után.

• 14:37:09

Új esemény

A 31. percben Waltner tette fejjel maga elé a labdát, majd 6 méterről lőtt, Csernyánszki nagy bravúrral védett.

• 14:41:09

Új esemény

A 35. percben Haruna lőtte be balról középre a labdát, Waltner elől Szabó mentett.

• 14:41:49

Új esemény

A 36. percben vezet a Rákóczi!

• 14:42:51

Új esemény

Egy felpörgő labdára Balázs Benjámin mozdult rá, és Fiola mellett 12 méterről a kapu jobb oldalába fejelt. 1-0.

Új esemény

Hegedűst kell ápolni az 53. percben, miután nagyon csúnyán esett a földre egy párharc során. Valószínűleg a válla fáj nagyon.

• 15:14:10

Új esemény

A kaposvári csapatkapitányt úgy kell lekísérni a pályáról, lehet, hogy véget ért számára a mai meccs.

• 15:16:06

Új esemény

Túl kemények a paksiak, ami nem túl sportszerű.

• 15:18:10

Új esemény

Az 57. percben balról szállt középre a labda, Bartha kapásból, 8 méterről lőtt, Hajdúch hihetetlen bravúrral védett.

• 15:18:28

Új esemény

Hegedűst Zámbó váltja a kaposvári együttesben.

• 15:18:49

Új esemény

Az 58. percben Könyves helyett Kiss Tamás lép pályára.

• 15:22:47

Új esemény

A 62. percben Safaric bal oldali szöglete után Balázs B. lőtt 5 méterről fölé. Szép jelenet volt!

• 15:24:37

Új esemény

A 64. percben Lázok piros lapot kapott, miután beleszállt Pedróba.

• 15:26:08

Új esemény

A 65. percben Balázs B. szenzációsan vette át a labdát a paksi tizenhatos előtt, majd 13 méterről fölé lőtt.

• 15:33:45

Új esemény

A 73.percben Sifter emelte be a labdát a kaposvári kapu elé, Szabó elől szépen mentett Addo.

• 15:34:09

Új esemény

Haruna helyett Thiam a gyepen a 74. percben.

• 15:40:28

Új esemény

Waltnert Pavlovic váltja a 80. percben.

• 15:41:35

Új esemény

A paksiak küzdenek az egyenlítésért, a kaposváriak viszont nem szeretnének kellemetlen helyzetbe kerülni...

• 15:43:34

Új esemény

Zámbó kapott sárga lapot lerántásért a 83. percben.

• 15:45:32

Új esemény

A 84. percben bal oldali beadás után Pavlovic sarokkal próbált gólt szerezni, de Csernyánszki résen volt.

• 15:50:28

Új esemény

3 perc a hosszabbítás.