Kaposvári Rákóczi - Szombathelyi Haladás 2013. Április 27. 15:51

• 15:51:11

Köszöntöm a sportkedvelő olvasókat, hamarosan kezdődik a labdarúgó NB I. szombati zöld-fehér rangadója. Tartsanak velünk!

• 15:51:39

A 12. helyen álló Rákóczi ellenfele a 8. Haladás. A kaposváriak egyértelmű célja a győzelem.

• 15:52:10

A Hali legutóbbi öt idegenbeli meccsén nem kapott ki, a Rákóczi viszont négy tavaszi hazai mérkőzéséből hármat elvesztett.

• 15:52:21

Természetesen ez nem jelent semmit...

• 15:56:18

A Rákóczi összeállítása: Hajdúch - Okuka, Kovács O., Hegedűs, Jánvári - Pavlovic, Safaric, Oláh, Pedro, Balázs B. - Waltner.

• 15:56:29

A játékvezető Németh Ádám.

• 15:59:42

A vendégek kezdik a mérkőzést.

• 16:09:01

Az első nyolc percben nem történt említésre méltó esemény a pályán.

• 16:10:00

A 9. percben nem tudtak felszabadítani a hazai védők, Radó jobbról, 8 méterről lőtt, a labda Hajdúch kapusról vágódott szögletre.

• 16:10:25

A 10. percben Waltner szerzett labdát, majd Pavlovic ívelt jobbról középre, Oláh fejese után rózsa kapus hárított.

• 16:11:03

A 11. percben Safaric lőtt középről, 24 méterről a kapu mellé.

• 16:13:56

A 14. percben újra a Haladás előtt adódott lehetőség, de nagy szerencsénkre Iszlai rosszul találta el a labdát.

• 16:15:03

A 15. percben Pedro kapott sárga lapot.

• 16:23:04

Az első félidő felénél járunk, eseménytelen, legfeljebb közepes iramú a mérkőzés, sok a hiba.

• 16:24:38

A 25. percben, kaposvári szabadrúgás után Hegedűshöz került a labda, de rosszul találta el, így oda lett a lehetőség.

• 16:28:51

Végre valami, bár nem örülünk neki: a 29. percben Pedrot kiállították második sárga lapja miatt.

• 16:30:23

A 30. percben Okuka kapott sárga lapot, mert túl hevesen reklamált.

• 16:32:55

A 33. percben megszerezte a vezetést a Rákóczi!

• 16:33:42

Jobb oldali szöglet után hegedűs fejelt középről, 5 méterről, a labda a kapufa segítségével jutott a hálóba. 1-0.

• 16:35:33

A 36. percben Tóth P. is besárgult.

• 16:36:52

A szabadrúgást Safaric végezte el, aki célba vette a kaput, de a labda elsuhant a lábak előtt.

• 16:43:48

A 44. percben Tóth P. próbálkozott 25 méterről, de kilőtte a labdát a stadionból.

• 16:45:14

2 perc a hosszabbítás.

• 16:45:53

A 46. percben egyenlített a Haladás. Egy eladott labda után Andorka került ziccerbe, és hat méterről a kapu jobb oldalába továbbított. 1-1.

• 16:46:22

Újra vezet a Kaposvár!

• 16:46:47

Gyors hazai támadás végén Oláh lőtt 14 méterről, középről a kapu bal oldalába. 2-1.

• 16:47:09

Vége az első félidőnek.

• 16:58:59

Elkezdődött a második félidő.

• 17:03:18

A 46. percben Radó tévesztette el kevéssel a kaput.

• 17:12:08

Az 59. percben Balázs ugratta ki Safaricot, akit felvágtak a tizenhatoson belül. Németh játékvezető büntetőt ítélt.

• 17:13:12

A 60. percben Oláh az elfekvő kapus mellett laposan a kapu jobb oldalába lőtt. 3-1.

• 17:24:24

A 66. percben Waltnert Addo váltotta.

• 17:25:46

Sokkal jobb az iram, mint az első félidőben, és a legfontosabb, hogy emberhátrányban is két góllal vezetünk.

• 17:26:45

Az utolsó 15 perc következik, a közönségnek is tetszik a produkció.

• 17:33:27

A 80. percben Oláh le, Horváth T. be.

• 17:40:36

Horváth Tamást kellett lehozni a pályáról, valószínűleg a térde sérült meg.

• 17:40:54

Vrucina a helyén.

• 17:44:25

A 91. percben Ugrai vitte végig a labdát, majd 14 méterről, Hajdúch mellett a kapuba lőtt. 3-2.

• 17:44:36

3 perc a hosszabbítás.