Lombard Pápa - Kaposvári Rákóczi FC2011. Augusztus 06. 15:45

• 15:45:25

A mérkőzés szombaton 19 órakor kezdődik.

• 19:02:20

Köszöntöm a sportkedvelő olvasókat. A Rákóczi negyedik bajnoki mérkőzése következik az őszi szezonban. A második idegenben.

• 19:05:29

A kaposvári összeállítás: Horváth L. - Okuka, Bank, Zsók, Gujic - Hegedűs, Pedro - Pavlovic, Kulcsár K., Balázs B. - Peric.

• 19:05:49

Milan Peric tehát sikeresen hazatért spanyolországi próbajátékáról.

• 19:07:07

A pápai kezdő: Szűcs L. - Nagy S., Tóth G., Totadze, Présinger - Farkas A., Maric, Ganugrava - Lovrencic, Ferenczi, S. Puri.

• 19:07:20

A játékvezető Radványi, az idő kellemes.

• 19:08:04

A Pápa jól kezdte a szezont: megverte az Újpestet és a Siófokot, majd döntetlent játszott Pakson.

• 19:08:25

A Rákóczi legutóbb a bajnok Videotont győzte le meglehetősen simán.

• 19:08:38

Vagyis akár jó kis meccs is kerekedhetne a maiból...

• 19:10:14

Az első percekben a mezőnyben pattog a labda, helyzet egyik oldalon sincs még.

• 19:16:02

A 9. percben a pápaiak egyik legjobbja, Maric vette célba 13 méterről a kaput, de a jobb kapufa mellé lőtt.

• 19:24:50

A 11. percben Maric újra próbálkozott: a 22 méteres szabadrúgás azonban elakadt a somogyi sorfalban.

• 19:25:13

Öt perccel később Puri lőtt 14 méterről a jobb sarok mellé.

• 19:25:45

A 19. percben villant a Rákóczi: Kulcsár pontos beívelése után Gujic fejelt 7 méterről, Szűcs védett.

• 19:34:31

A 22. percben Ganugrava 25 méteres szabadrúgása után Bank mentett a gólvonalról.

• 19:35:05

A 23. percben Okuka kapott sárga lapot.

• 19:35:57

A 27. percben Maric 15 méteres lövését védte Horváth kapus.

• 19:37:36

A 32. percben Peric ragadta magához a kezdeményezést, de a szép szóló végén Szűcs kapusé lett a labda.

• 19:38:32

A 35. percben Ferenczi eresztett meg egy lövést 8 méterről, de ő is pontatlanul célzott.

• 19:42:43

A 35. percben Balázs B. is sárga lapot kapott.

• 19:43:46

Többet támad a Pápa, de a játékosok pontatlanul lőnek, a mi védelmünk pedig bírja a gyűrődést.

• 19:45:32

A 40. percben góllá érett a hazai fölény.

• 19:47:31

Maric 20 méteres, erős lövése kipattant Horváth kapusról. érkezett Lovrencsics, aki közelről a kapuba továbbított. 1-0.

• 19:49:58

Vége az első félidőnek. Ennél több kell a pontszerzéshez.

• 20:01:26

Elkezdődött a második félidő.

• 20:04:34

Kaposvári szöglettel indul a játék, de Zsók fejesét Szűcs fogta.

• 20:08:17

Az első félidőhöz képest aktívabb a Kaposvár.

• 20:10:01

Az 53. percben szép pápai támadás végén Lovrencsics lőtt mellé.

• 20:14:34

Újra beleerősített a házigazda, nem könnyű a helyzetünk.

• 20:19:45

Az 59. percben Balázst Jawad váltotta.

• 20:20:30

A 60. Gujic lövését, két perccel később Kulcsár szabadrúgását védte Szűcs kapus.

• 20:22:33

A 65. percben Pavlovic helyett Grumic a pályán.

• 20:35:44

A kaposváriak sokat dolgoznak az egyenlítésért, de az erőfeszítéseket nem kíséri szerencse.

• 20:36:10

A 76. percben Pericet Alexeev váltja.

• 20:37:16

A moldáv Alexeev egy remek lövéssel mutatkozott be a 79. percben, Szűcs bravúrral védett.

• 20:39:51

A 82. percben Lovrencsics közeli lövését védte nagy bravúrral Horváth kapus.

• 20:43:25

Két perc sem telt el, és Lovrencsics megint ziccerbe került, Horváth lábbal védett.