Kaposvári Rákóczi - Ferencváros2011. Április 26. 22:44

A közvetítésnek vége

• 22:44:39

Új esemény

Április 27-én szerdán, 18.00 órától Kaposvári Rákóczi - Ferencváros NB I-es labdarúgó mérkőzés. Kövesse velünk percről-percre ONLINE!

• 17:56:58

Új esemény

Köszöntöm a sportkedvelő olvasókat. Néhány perc, és indul a zöld-fehér futballrangadó a dobogóért.

• 17:57:18

Új esemény

Csaknem négyezer néző várja a Fradi kaposvári vendégjátékát.

• 17:57:58

Új esemény

A Rákóczi összeállítása: Kovács Z. - Okuka, Grúz, Zsók, Gujic - Hegedűs, Máté - Pavlovic, Oláh, Balázs B. - Peric.

• 17:58:57

Új esemény

A Fradi tizenegye: Haber - Balog, Csizmadia, Tutoric - Rósa, Maróti, Abdi, Morales, Junior - Heinz, Schembri.

• 17:59:41

Új esemény

A játékvezető Bognár Tamás.

• 18:03:28

Új esemény

A Rákóczi kezdte a mérkőzést, a Fradi viszont már a 18. másodpercben szöglethez jutott. A védők felszabadítottak.

• 18:04:42

Új esemény

Prukner László jó szokásához híven a kispad mellett áll, de ezúttal már a vendégoldalon...

• 18:04:58

Új esemény

Ez az a meccs, ahol mindkét edzőt nagy taps köszöntötte...

• 18:06:13

Új esemény

A bíró minden apró szabálytalansdágot lefúj, a folyamatos, jó játékra még várni kell.

• 18:11:37

Új esemény

A 9.percben Okuka indítása után Oláh került helyzetbe, és két védő szorításában, jobbról, éles szögből, 10 méterről telibe találta a kapufát

• 18:13:34

Új esemény

Jó a meccs, mindkét csapat tagjai sokat dolgoznak a pályán.

• 18:13:59

Új esemény

Veszélyesek a támadások mindkét oldalon.

• 18:14:38

Új esemény

A két csapat legutóbbi két kaposvári bajnoki mérkőzése egyaránt 0-0-ás döntetlennel ért véget. Talán ma lesz - hazai - gól...

• 18:18:19

Új esemény

A 16. percben Oláh szerzett labdát a ferencvárosi tizenhatoson belül, majd ballal középre ívelt, de Haber kapus lehúzta a beadást.

• 18:20:24

Új esemény

A 18. percben Okuka kapott sárga lapot, miután a földbe gyalulta Moralest.

• 18:22:27

Új esemény

A 20. percben Tutoric is besárgult, mert túl keményen bánt Gujiccsal.

• 18:23:31

Új esemény

Egy perc múlva Gujic is besárgult, miután szabálytalan eszközökkel állította meg Heinzt.

• 18:27:14

Új esemény

A 25. percben Zsók is sárgát kapott...

• 18:35:41

Új esemény

Inkább a küzdelem dominál, mint a jó játék.

• 18:35:51

Új esemény

Még bő tíz perc a szünetig.

• 18:41:06

Új esemény

Ferencvárosi szöglet után Kovács öklözte ki a labdát a mezőnybe, majd Morales lőtt 17 méterről fölé.

• 18:44:52

Új esemény

Oláh szerzett labdát a kaposvári térfél közepén, majd mesterien pörgetett peric elé, aki balról, 8 méterről lőtt, Haber szögletre mentett.

• 18:45:16

Új esemény

Még 2 perc az első félidőből.

• 18:46:22

Új esemény

A 44. percben Abdi hagyta faképnél Grúzt, majd 18 méterről lőtt, Kovács szépen védett.

• 18:47:13

Új esemény

Vége az első félidőnek, még valóban nem dőlt el semmi...

• 19:02:43

Új esemény

Elkezdődött a második félidő. Zsúfolt volt a VIP-terem a szünetben, a legtöbben döntetlenre számítanak, mi persze bízunk a Rákóczi sikerében

• 19:02:57

Új esemény

A 47. percben megszerezte a vezetést a Fradi.

• 19:03:23

Új esemény

Heinz adta baloról középre a labdát, és Schembri az elmélázó Grúz mellett 3 méterről a kapu jobb oldalába lőtt. 0-1.

• 19:06:51

Új esemény

A fővárosiakat minden bizonnyal megnyugtatja a gól, a Rákóczinak pedig többet kell nyújtania a pályán.

• 19:11:01

Új esemény

Mezőnyjáték a pályán, küzdenek a kaposváriak. a közönség minden próbálkozást megtapsol.

• 19:14:07

Új esemény

Az 58. percben Heinz ugratta ki nagyszerűen Abdit, de Kovács jól jött ki a kapujából, és becsúszva mentett a tizenhatoson kívül.

• 19:19:21

Új esemény

Egyenlített a Rákóczi!

• 19:19:49

Új esemény

A 62. percben Okukát rúgták fel a tizenhatoson belül, a bíró a partjelző beintésére büntetőt adott, Oláh pedig magabiztosan lőtt a kapu

• 19:20:08

Új esemény

bal felső sarkába. 1-1.

• 19:20:24

Új esemény

Közben Mátét Szepessy váltotta a kaposvári együttesben.

• 19:25:09

Új esemény

A gól után lendületbe jött a Rákóczi.

• 19:28:40

Új esemény

Valamelyest megnyugodtak a kedélyek, újra állóháború bontakozik ki.

• 19:30:44

Új esemény

A 74. percben Pavlovic ívelte jobbról előre a labdát, a hosszú saroknál érkező Oláh fölé durrantott.

• 19:40:22

Új esemény

A 80. percben Abdi adta középre a labdát, Csizmadia becsúszva, 5 méterről a bal kapufa mellé lőtt.

• 19:40:35

Új esemény

Feszült hangulatban telnek az utolsó percek.

• 19:44:11

Új esemény

Mindkét csapat az utolsó erőtartalékait mozgósítja a győzelemért.

• 19:44:17

Új esemény

3 perc a végéig.

• 19:45:08

Új esemény

A 89. percben vezet a Rákóczi!!!!

• 19:47:08

Új esemény

Jobb oldali szöglet után a ferencvárosi védők nem tudtak felszabadítani, a jól helyezkedő Zsók pedig két lépésről a hálóba lőtt. 2-1.