Kaposvári Rákóczi FC- Ferencváros2011. Április 20. 10:02

Kaposvári Rákóczi FC - Videoton Magyar Kupa ElődöntőKezdés: 18 órától

• 18:04:25

Köszöntöm a sportbarát olvasókat a Rákóczi Stadionból.

• 18:05:02

A Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzését egyperces gyászszünet előzte meg Köves László emlékének adózva.

• 18:05:27

Háromezer néző előtt a Vidi kezdte a találkozót.

• 18:06:08

A Rákóczi összeállítása: Kovács Z. - Okuka, Zsók, Bank, Korhut - Hegedűs, Máté - Pavlovic, Oláh, Balázs B. - Peric.

• 18:06:30

A 2. percben megsérült Okuka, de reméljük, nem komoly a baj.

• 18:07:40

A Videoton összeállítása: Bozovic - Lázár, Lipták, Vaskó, Andic - Gosztonyi, Elek, Polonkai, Vasiljevic, Sándor Gy. - Nikolic.

• 18:07:56

Van néhány régi ismerős a fehérvári együttesben...

• 18:08:12

Egyelőre a mezőnyben pattog a labda, egyik csapat sem siet sehová.

• 18:13:50

A 10. percben egy kezezés után Peric indította Oláh Lórántot, aki jobbról középre lőtte a labdát, a kapus védett.

• 18:14:37

Gyors fehérvári támadás végén Nikolic ugrott ki, de egy védő szorításában, 15 méterről a jobb kapufa mellé lőtt.

• 18:16:50

Balázs egy 20 méteres lövéssel próbált ráijeszteni a bajnokság listavezetőjére, de fölé szállt a labda.

• 18:21:45

Peric indult volna kapura a 18. percben, de a játékvezető lesállás miatt megállította az akciót.

• 18:22:19

Csendben csordogálnak az események a stadionban, és kellemes az idő is.

• 18:29:49

Nem túl magas a színvonal, a mezőnyjáték dominál.

• 18:31:44

A 28. percben Elek kapott sárga lapot, miután Balázst hosszú másodpercekig sanyargatta...

• 18:34:42

A Rákóczi egymás után három szögletet is lőhetett, a harmadik után Oláh érintését követően Pavlovic perdített két méterről mellé.

• 18:36:08

Korhut 20 méteres, lapos lövése után ölelte magához a labdát Bozovic kapus a 32. percben.

• 18:39:02

A fiatal védő, Korhut bátran, magabiztosan játszik, pontos passzokkal is kitűnik.

• 18:39:42

A 36. percben Okuka jobb oldali beadása után Peric fejelt 5 méterről, tiszta helyzetben a bal kapufa mellé.

• 18:40:05

Zúg a Rá-kó-czi...

• 18:40:52

A 37. percben Andic is besárgult.

• 18:44:57

A 41. percben, bal oldali beadás után Vaskó fejelt 6 méterről kapura, Kovács kapus vetődve védett.

• 18:49:24

Vége az első félidőnek, a gólra várni kell...

• 19:03:59

Elkezdődött a második félidő.

• 19:04:22

Elek helyett Farkas Balázs a pályán a fehérvári csapatban.

• 19:07:06

A 48. percben egy erősen vitatható góllal megszerezte a vezetést a Videoton.

• 19:08:22

Egy jobb oldali beívelés után Kovács kapus kezéből kiperdült a labda (vagy támadták), Lipták pedig közelről a hálóba lőtt. 0-1.

• 19:08:50

Az 50. percben Bank helyett Grúz a pályán.

• 19:13:42

Sisa tréner a negyedik játékvezetővel konzultál...

• 19:14:58

A televíziós visszajátszás alapján úgy tűnik, Kovács kiejtette a kezéből a labdát a gól előtt.

• 19:18:12

Az 58. percben Máté próbálkozott 12 méteres lövéssel, de a labda elkerülte a kaput.

• 19:21:12

Ex-kaposváriak váltották egymást a Vidiben: Vasiljevic helyett Alves a pályán.

• 19:26:46

A 68. percben remek kaposvári támadás végén Hegedűs lőtt 14 méterről, Bozovic kapus bravúrral védett.

• 19:29:14

A 70. percben Gosztonyi végzett el szabadrúgást 28 méterről, a pattogós lövést Kovács szépen védte.

• 19:30:31

A 72. percben Farkas Balázs beleszállt Peric hátába, Fábián játékvezető kiállította a fehérvári játékost.

• 19:32:58

A 73. percben nagyot védett Kovács: jobb oldali beadás után Plonkia fejelt középről, 8 méterről, a kaposvári kapus bravúrral hárított.

• 19:33:32

A 75. percben Máté lőtt 25 méterről, Bozovic védett.

• 19:38:48

Sok a fordított ítélet, és nem a mi javunkra döntenek az illetékesek...

• 19:40:33

A csereként beállt Szepessy jobb oldali szöglet után 8 méterről alig fejelt a kapu mellé.

• 19:49:36

2 perc a hosszabbítás.

• 19:50:26

Közben egy gyorshír: a férfi röplabda bajnoki döntő második mérkőzését 3-1-re nyerte a Fino Kecskeméten, így már 2-0 ide! Folytatás kedden.

• 19:51:04

A közönség a "Mocskos csaló" rigmussal búcsúzik a játékvezetőtől.

• 19:51:25

Vége a mérkőzésnek, minimális előnyt szerzett a Videoton, de kijár a taps a kaposvári fiúknak.