Rákóczi FC - Kecskemét2010. Október 02. 15:59

A Kaposvári Rákóczi FC - Kecskemét mérkőzést online közvetítjük 18 órától.

Köszöntöm az olvasókat a Rákóczi Stadionból.

• 17:44:29

Tulajdonképpen ideális futballidő van, nincs - annyira - hideg és még az eső sem esik. A kaposváriak a Kecskemétet fogadják, már melegítenek

• 17:45:01

Ami már biztos: a Rákóczi Szurkolói Baráti Kör új vezetőt választott: dr. Tavaszi József helyét Kárpáti Zoltán vette át.

• 17:45:44

Igazi kuriózum: chilei bíró fújja a meccset. Más kérdés, hogy a hírek szerint Alvaro Garcia Miquel szereti a piros lapot mutogatni.

• 17:57:08

A kaposvári együttesben Grúz kispados, Zahorecz kezd a helyén, elől pedig Peric az egyetlen támadónk.

• 17:57:31

Az összeállítás: Kovács – Okuka, Zahorecz, Zsók, Gujic – Pedro, Hegedűs – Balázs, Oláh, Jawad – Peric.

• 18:01:18

A Kaposvár kezdte a mérkőzést.

• 18:03:28

A kaposváriak ragadták magukhoz az irányítást. A 3. percben jöhet az első szöglet.

• 18:03:47

A vendégek kapitánya, Csordás mentett Balázs beívelése után.

• 18:07:48

A 7. percben Peric ívelése után Balázs fejelt kapura, ám a labda elkerülte a kecskeméti hálót.

• 18:08:58

A ballábas Jawad eresztett meg jobbal egy 17 méteres, lapos lövést, a jobb alsóba tartó labdát a vendégek kapusa fogta.

• 18:09:22

Most Oláh lőtt 20 méterről, megint Rybansky védett.

• 18:09:39

Egyértelműen a Rákóczi irányít, a vendégek térfelén megy a játék.

• 18:11:40

A 11. percben zsók szerzett labdát, majd Oláh Lóránthoz továbbítot, aki 22 méterről, ballal lőtt, a vendégek kapusa bravúrral védett.

• 18:11:58

Jawad egy remek csellel küldött el két védőt két irányba néhány másodperccel előtte...

• 18:13:07

A 12. percben mégis a Kecskemét szerezte meg a vezetést. Gyagya 20 méterről, jobbal a kapu jobb oldalába tekerte a labdát a sorfal felett.

• 18:13:15

Ilyen a futball, 0-1.

• 18:15:40

A 15. percben Oláh kapott sárga lapot, miután odapakolt egyet Némedinek.

• 18:18:21

Pericet rántotta le Balogh 17 méterre a kaputól, de a játékvezető sípja néma maradt.

• 18:18:47

A 18. percben szép akció végén Jawad lőtt 14 méterről, gyengén, laposan, a kapus könnyedén védett.

• 18:19:50

A 19. percben végre góllá érett a hazai fölény. Balázs jobb oldali beadása után Peric erőtlenül fejelt, ott volt mellette jawad, aki két

• 18:20:05

lépésről a hálóba kotorta a labdát. 1-1. Gyerünk tovább!

• 18:20:19

Ez volt a marokkói harmadik gólja kaposvári színekben.

• 18:20:30

Eddig jó a meccs.

• 18:27:43

A 29. percben Csordás fordult le Zahoreczről, és jobbal, kiszorított helyzetből lőtt, a labda a jobb kapufa mellett elhagyta a játékteret.

• 18:28:22

Tököli 20 méteres, lapos lövését védte Kovács.

• 18:31:12

A 30. percben Balázs ment el a jobb oldalon, majd visszatette a labdát Hegedűsnek, aki 21 méterről lőtt, a kapus szögletre mentett.

• 18:31:42

Szerencsére kezd elbizonytalanodni Rybansky kapus, az imént elvétett egy beadást.

• 18:34:59

Újabb remek kaposvári támadás végén Jawad tekerte 14 méterről kapura a labdát, és nem sokon múlt az újabb gól...

• 18:35:26

Jawad és Balázs időnként helyet cserél, ami alaposan megzavarja a vendégeket.

• 18:36:08

Irányít a Rákóczi, és jól is játszik.Már csak a vezetést kéne megszerezni.

• 18:37:39

Okuka adott remek labdát Pericnek, aki nyakkal vette le a labdát, így oda lett a helyzet.

• 18:37:52

A 37. percben megszerezte a vezetést a Rákóczi!

• 18:38:15

Oláh hagyta faképnél a védőket középen, majd 15 méterről a kapuba nyeste a labdát. 2-1.

• 18:41:00

Csordás került ziccerbe, de 10 méterről csúnyán mellé lőtt.

• 19:00:42

A szünetben régi ismerősökkel találkoztunk. Itt van Prukner László, a Fradi szakmai igazgatója, Bozóky Imre egykori MLSZ-elnök, valamint

• 19:01:05

két korábbi brazil játékosunk, a gólvágó alves és a védő Junior.

• 19:05:34

A Kecskemét kezdte aktívabban a második félidőt, de e kaposvári védelem egyelőre jól állja a sarat.

• 19:05:58

Az 50. percben Okuka vetődött bele Tököli lövésébe, így ápolni kellett.

• 19:08:44

Hegedűs Dávid megsérült, Kulcsár érkezik a helyére az 54. percben.

• 19:09:40

Kaposvári szöglet után Balázs eresztett meg nagy lövést 22 méterről, de kicsivel eltévesztette a jobb alsó sarkot.

• 19:10:05

Egy percre rá Peric került ziccerbe, de Rybansky kapus jól nyúlt közbe, Balázs pedig föléívelt.

• 19:12:02

Az 58. percben Bori próbálkozott 20 méterről, Kovács magához ölelte a labdát.

• 19:12:24

Élvezetes, pörgős a játék.

• 19:21:40

Visszaesett a színvonal, az elmúlt percekben nem történt semmi érdemleges.

• 19:22:04

A 67. percben a születésnapos Zsók bombázott fölé.

• 19:24:58

A 70. percben Cukic lőtt 16-ról, Kovács védett. Fölényben a Kecskemét, nagyon kellene nekik legalább egy pont.

• 19:29:09

A 75. percben Oláh lőtt félfordulatból, kapásból, Rybansky szépen védett.

• 19:29:22

Oláh újra a régi. Még egy gól jót tenne nekünk...

• 19:31:59

A vendégek egyre többször jutnak el a tizenhatosunkig, ott azonban elfogy a tudományuk.

• 19:37:46

Küzd, hajt a Rákóczi, a közönség pedig díjazza a teljesítményt.

• 19:37:55

Még 7 perc.

• 19:46:00

Peric két megkerülős csel után szinte az alapvonalról lőtt, de a labda elsuhant a gólvonal előtt.

• 19:47:26

A csereként beállt Grúz óriási lövést eresztett meg 17 méterről, de felszabadult a kapu.

• 19:47:36

Vége a mérkőzésnek!

• 19:47:53

Győztünk, és már 16 pontunk van. szép volt, fiúk!

• 19:48:13

A találkozó felvételét vasárnap 17 óra 30 perctől láthatják a Kapos Televízióban.