Lombard Pápa - Kaposvári Rákóczi labdarúgó Soproni Liga mérkőzés2010. Május 23. 11:03

• 11:03:52

Kezdés 17:30-kor!

• 17:29:18

Köszöntöm a sportbarát olvasókat.

• 17:29:46

A szezon utolsó futballmeccse következik, a Rákóczi Pápán lép pályára.

• 17:33:14

A kaposvári összeállítás: Milinte - Maróti, Petrók, Zahorecz, Junior - Gujic, Kulcsár, Balázs - Szepessy, Oláh, Godslove.

• 17:33:37

Kezdődjön a meccs!

• 17:35:54

A kaposváriak kezdték a mérkőzést.

• 17:37:55

Takács János a bíró, a két csapat egyelőre ismerkedik egymással.

• 17:39:10

Ősszel simán nyert a Rákóczi, a pápaiak fenik is a fogukat a mieinkre...

• 17:39:36

A 3. percben máris vezet a Pápa...

• 17:56:47

Quintero passzolt jobbról középre, Szabó Zsolt pedig öt méterről a kapu közepébe továbbított. 1-0.

• 17:56:57

No comment...

• 17:57:30

A 6. percben Kulcsár lőhetett szabadrúgást 30 méterről, de a sorfalba bombázott.

• 17:57:52

A gól óta kissé leült a meccs...

• 17:58:39

A 15. percben Oláh lőtt 24 méterről mellé.

• 18:03:41

A játék alacsony színvonalú, rengeteg a hiba.

• 18:06:12

A 28. percben a rutinos Szűcs kapus szedte fel a labdát a berobbanó Godslove elől.

• 18:08:22

Egyelőre nem ez az év meccse...

• 18:11:22

A 36. percben egyenlített a Rákóczi!

• 18:13:11

Az ebben az évadban gólerős középpályás, Maróti Béla 28 méterről szánta el magát lövésre, és a labda a bal felső sarokban kötött ki. 1-1.

• 18:15:37

Megjött a kaposváriak lövőkedve: a 41. percben Zahorecz távoli bombáját hatástalanította Szűcs.

• 18:17:51

Jó az iram, megnyomják a hajrát a játékosok.

• 18:18:53

A 43. percben Gujic adta jobbról középre a labdát, az érkező Godslove pedig mellé fejelt.

• 18:22:08

Vége az első félidőnek.

• 18:22:57

Nincs veszve semmi, 1-1-ről folytatjuk.

• 18:24:52

Egy gól ott, egy gól itt, az elmúlt hetek idegenbeli produkciója után látatlanban kiegyeznénk a döntetlennel.

• 18:38:29

Hamar eltelt a szünet, és egy régi ismerőst köszönthetünk a pályán: Bárányost a kaposvári nevelésű Jovánczai váltotta a pápaiaknál.

• 18:46:19

A második félidő szolid játékkal indul, igazából nem történik semmi érdekes.

• 18:49:17

GYors hazai támadás végén Heffler lőtt 15 méterről, Petrók mentett.

• 18:51:40

Jó napja van Hefflernek, megint távoli lövéssel próbálkozik, de eltéveszti a kaput.

• 18:55:05

Eltelt újabb pár perc, és a Rákóczi játékosai odafigyelnek, teszik a dolgukat. Csak el ne kiabáljuk...

• 18:59:12

Lecserélték Godslove-ot, Reszli váltotta a 62. percben.

• 18:59:43

Gólt akart szerezni egykori csapatának Jovánczai, de a 20 méteres lövést szépen védte Milinte.

• 19:02:27

Egy újabb csere a kaposvári együttesben: Kulcsár helyett Pest a gyepen a 71. percben.

• 19:02:52

SZínesedik a játék közben: Gujic kapott sárga lapot egy buktatás következményeként.

• 19:05:27

Talán elkiabáltam az iménti mondatomat, vezet a Pápa a 72. percben.

• 19:06:09

Egy jól sikerült Granát-beadás után Jovánczai 13 méterről gurított a kapu jobb sarkába. 2-1.

• 19:06:34

NYilván duplán örül Jovi, mi viszont kevésbé...

• 19:06:51

Egy jó hajrában azért még bizhatunk...

• 19:09:14

A harmadi cserelehetőséget is kihasználta Prukner mester: a 76. percben Balázs helyett Horváth Tamás a pályán.

• 19:15:35

Ráerősített a Rákóczi. Junior ígéretes szöglete után azonban, ha nehezen is, de felszabadítottak a hazai védők.

• 19:15:50

Még 10 perc.

• 19:20:22

Eldőlt a mérkőzés a 88. percben.

• 19:21:03

Granát adott jó labdát Abwonak, aki elhúzta Milinte mellett a játékszert, és 7 méterről a kapu közepébe passzolt. 3-1.

• 19:22:07

Sajnos Pápán sem borult a papírforma, de legalább véget ér a tavaszi vesszőfutás... Nyolc meccsen 23 gólt kaptunk, és egy pontot szereztünk.