Jobban kezdte a Kaposvári Vízilabda Klub a Magyar Kupa negyeddöntőjének első felvonását a Ferencváros otthonában, mint a két csapat szombati bajnokiját, de hiába Fülöp és Juhász-Szelei gólja, 2-2 után már beindult a fővárosi henger - írja a kapospolo.hu.

A címvédő zöld-fehérek már a félidőben hattal vezettek, és hiába javult fel a kaposváriak támadási hatékonysága a folytatásban, az utolsó negyedben ismét rákapcsolt a Fradi, és minden lényegi kérdést lezártak Nyéki Balázs tanítványai.

A hazaiak legeredményesebb játékosa a 4 találatig jutó Manhercz Krisztián volt, míg a kaposváriaknál Fülöp Bence háromszor volt eredményes. Török Bertalan pedig az első felnőtt mérkőzését vívta a KVK színeiben.

Visszavágó pénteken 19 óra 30 perctől a Csik Ferenc Versenyuszodában.

BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa Negyeddöntő Odavágó

FTC-Telekom - Kaposvári VK 25-7 (6-3, 4-1, 7-3, 8-0)

Gólszerzők: Manhercz K. 4, Mandics, Nagy Ádám, Argiropulosz, Jansik Sz. 3-3, Nagy Ákos, de Toro, Vismeg Zs. 2-2, Varga Vince, Molnár E., Vigvári Vendel, ill. Fülöp B. 3, Aranyi A. 2, Berta J., Juhász-Szelei.

Címkék: ferencváros, kaposvári vízilabda klub, magyar kupa, sport