A csütörtöki kezdő ötöshöz képest többet is változtatott Branislav Dzunic. Trammell és Kis mellett ezúttal Paár, Markovic és Antalics kezdett - írja a delfinek.hu. Az első játékrészt 5 pontos előnnyel zárták a somogyiak, 14–19-es állásnál.

A második tíz percben a hazaiak teljesítettek jobban és átvették a vezetést, melyet a félidőre meg is őriztek. 37–32-es eredmény mellett mentek pihenni a csapatok.

A KKK-ból Darrion Trammel volt a legeredményesebb 8 ponttal, őt követte Luka Markovic és Völgyi Marcell 6-6 ponttal. Bogdán Benedek pedig már 4 lepattanónál járt a fordulás előtt.

A harmadik etapban a vendégeknek sikerült ledolgozniuk a hátrányt, sőt a záró játékrész egypontos vezetéssel kezdhették 55–56-nál.

Branislav Dzunic mindenkinek lehetőséget adott, így Fehérvári Csegő is játszott. A hajrában azonban pontosabbak voltak a baranyaiak, így 75–67-re megnyerték ezt a találkozót is.

A Kaposvár legközelebb hazai pályán augusztus 28-án lép pályára a felkészülési program során az Egis Körmend ellen 18 órakor.

PVSK-Veolia – Kometa Kaposvári KK 75–67 (14–19, 23–13, 18–24, 20–11)

Lauber Dezső Sortcsarnok V.: Kapitány G., Téczely R., Nagy B.

Kometa Kaposvári KK: Trammell14/9, Paár M.7/3, Markovic L.10, Kis R. 4/3, Antalics D. Csere: Bogdán B., 5/3, Völgyi M.6/3, Szőke Bálint 10/6, Rosic U. 5/3, Kocsis Z. 3/3, Puska B. 3, Fehérvári Cs.

Vezetőedző: Branislav Dzunic Edzők: Filipovic Gordan, Szőke Balázs.

A PVSK-Veolia legjobb dobói: Archibald 11, Radó Á. 11.Vezetőedző: Srecko Sekulovic.

Címkék: pécsi vsk, kometa kaposvári kk, felkészülés, kosárlabda, sport