rakonczai_912x110_kaposhu.png hirdetés
2021.09.27 - Hétfő
Adalbert
14ºC / 24ºC
Erősen felhős

Egyéni csúcsok és döntős helyezések 2021. Július 18. - Vasárnap 15:59 | Címkék: Országos Bajnokság, csúcs, uszó, egyéni, Sport, cápa, váltó, Adorján SE

Az adorjános úszók ezúttal a Cápa Országos Bajnokságán remekeltek.

Négy napon keresztül a szegedi Tiszavirág Sportuszoda adott otthont a Cápa Országos Bajnokságnak, ahol a Kaposvári 1-MCM Diamant Adorján SE 9 versenyzője állt rajthoz. A lányoknál a 2010-11-ben, a fiúknál pedig a 2009-2010-ben születettek mutathatták meg legjobb formájukat a többnapos megmérettetésen.

Az egyesület férfi és női váltója is bekerült az ország legjobb nyolca közé, így minden cápa sportoló úszhatott egy-egy délutáni finálét.

Egyéni eredmények:

Balán Csenge (2010): 100 mellúszás: 12. hely, 200 m mellúszás: 13. hely

Fehér Erik (2009): 50 m gyorsúszás: 16. hely, 200 m gyorsúszás: 26. hely
100 m gyorsúszás: 25. hely

Hargitai Lola Jázmin (2010): 800 m gyorsúszás: 12. hely, 400 m gyorsúszás: 18. hely, 200 m gyorsúszás: 20. hely, 1500 m gyorsúszás: 7. hely

Juhász Anna (2010): 100 m hátúszás: 7. hely, 200 m gyorsúszás: 14.hely,
200 m hátúszás: 6. hely

Karnis Kende (2009): 100 m mellúszás: 15. hely, 200 m mellúszás: 21.hely

Lipák Barnabás (2010): 100 m mellúszás: 10. hely, 200 m mellúszás: 15. hely, 100 m gyorsúszás: 23. hely

Németh Benedek (2010): 400 m gyorsúszás: 15. hely, 200 m vegyesúszás: 22. hely, 400 m férfi vegyesúszás: 8. hely

Váltó eredmények:

4X100 mix vegyesváltó: 9. hely (Juhász Anna, Balán Csenge, Karnis Kende, Fehér Erik)

4X100 mix gyorsváltó: 11. hely (Fehér Erik, Karnis Kende, Juhász Anna, Balán Csenge)

4X200 férfi gyorsváltó: 8. hely (Fehér Erik, Karnis Kende, Lipák Barnabás, Németh Benedek)

4X200 női gyorsváltó: 9. hely (Hargitai Lola Jázmin, Juhász Anna, Balán Csenge, Inkei Panna)

4X100 férfi vegyesváltó: 11. hely (Szabó Albert Zétény, Lipák Barnabás, Karnis Kende, Fehér Erik)

4X100 női vegyesváltó: 7. hely (Juhász Anna, Balán Csenge, Hargitai Lola Jázmin, Inkei Panna)

4X100 férfi gyorsváltó: 10. hely (Fehér Erik, Karnis Kende, Lipák Barnabás, Németh Benedek)

4X100 női gyorsváltó: 11. hely (Hargitai Lola Jázmin, Juhász Anna, Balán Csenge, Inkei Panna)

Vissza az előző oldalra

Weboldalunk a használat elősegítése és a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket, "cookie"-kat használ.
A böngészés folytatásával jóváhagyja a sütik használatát. Bővebb információ

Bezárás