A férfi teke Szuperliga 20. fordulójában a Szegedi TE vendége volt az Investment Közutasok Kaposvári TK. A csongrádiak vezetik a felnőtt és az ifjúsági tabellát, sőt utóbbiak bajnoki címe már hetekkel ezelőtt biztossá vált. A felnőtt mérkőzés mindkét félnek felkészülési alapot szolgált a folytatásra, míg a hazaiakra a következő fordulóban a bajnoki döntőnek tekinthető Zalaegerszeg elleni összecsapás vár, addig az Investmenteseknek két "alsóházi" rivális ellen kell megküzdeniük.

Az esélyeknek megfelelően a hazaiak ifjúsági játékosai az elejétől kezdve irányítottak, dobásról dobásra növelték előnyüket és 4:0 arányban, simán nyerték a mérkőzést.

A felnőtt mérkőzés sem alakult másként. A válogatottakkal teletűzdelt szegedi csapat végig magabiztosan és minimális mennyiségű hibával játszott. A Közutasok egy-egy szettben megközelítették ellenfeleiket, szettpontot Horváth és Pintér tudott szerezni, de a mérkőzés végkimenetele egy pillanatig nem volt kétséges, a Szeged 8:0 arányban nyert.

A 20 forduló egyik nyertese az Ajka csapata, akik nyíregyházi győzelmükkel biztos bentmaradónak tekinthetők. A Közutasok a következő héten Nyíregyházára utaznak, ahol csak a győzelem elfogadható, különben már matematikailag is elszáll az első osztályú tagság megtartásának esélye, bár ehhez az is hozzátartozik, hogy a sok elhullajtott pont miatt a tööbi mérkőzésen is a kaposváriak számára kedvező eredményeknek kellene születnie. Kiemelt fontosságú a Köfém-Győr összecsapás, hazai győzelem esetén ugyanis már csak a 9. hely lesz elérhető az Investmenteseknek.