2021.07.26 - Hétfő
Anna, Anikó
20ºC / 35ºC
Napos

Nézze élőben a Diamant - Békéscsaba összecsapást! 2021. Március 30. - Kedd 14:34 | Címkék: Női Röplabda, elő, 1.MCM, KAPOSVÁR, Békéscsaba, Sport, Diamant

A felek negyedik alkalommal találkoznak egymással a döntőbe jutásért vívott párharc során. A kaposvári női röplabdásoknak győzniük kell ma, hogy még legyen esélyük a fináléba kerülni.

Létfontosságú mérkőzés vár hazai pályán az 1. MCM-Diamant Kaposvárra ma este 18 órától. A lányok a női röplabda Extraliga negyeddöntőjének negyedik mérkőzésén a SWIETELSKY Békéscsabai RSE együttesét látják vendégül, az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc állása jelenleg 2–1 a viharsarkiaknak - írja beharangozójában az 1mcmvolley.hu.

A képlet egyszerű, ha a somogyiak nyernek, akkor az ötödik összecsapás dönt majd a fináléba kerülésről, ha viszont a békésiek aratnak diadalt, akkor ők csapnak össze a döntőben a FATUM Nyíregyházával, a Diamant pedig a Vasas Óbudával mérkőzik majd meg a bronzéremért.