A Sümeg elleni, november 26-i összecsapás után először játszott a Városi Sportcsarnokban a Fino Kaposvár férfi NB1-es röplabdacsapata. A Szolnok elleni mérkőzést jól kezdték a hazaiak, az 5-0-ás rohanás után pedig hiába közelítettek a vendégek, a szettet végül magabiztosan nyerte a Kaposvár.

A második felvonásban már összeszedettebb volt a kupagyőztes, többször is magukhoz ragadták a vezetést, de a bolgár Nikolov vezérletével ezt a játszmát is a somogyiak nyerték.

A harmadik játékrész elején ismét jól tartotta magát Gulyás Ferenc csapata, a szett közepére azonban kijött a két csapat közötti különbség. A vége 3:0-ás kaposvári győzelem.

Fino Kaposvár - Szolnok 3:0 (14, 22, 17)

Kaposvár, 250 néző. V.: Mezőffy, Nagy L.

Kaposvár: Vajda 1, Keen 4, Nikolov 8, Nagy J. 13, Nagy P. 15, Bögöly 6. Csere: Pápai (liberó), Szabó B., Kalmár, Kulcsár 3, Horváth K. 1. Vezetőedző: Demeter György.

Szolnok: Fülöp 5, Varga Z. 1, Gönczi 9, Tamasi 1, Kholman 2, Guzmics 1. Csere: Farkas, Szabó P. (liberók), Tóth I., Zsalakovics, Tóth G. 6. Vezetőedző: Gulyás Ferenc.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 8:5, 16:11, 21:12. II. játszma: 6:8, 12:16, 21:17. III. játszma: 8:4, 16:15, 21:16.

Nézzék vissza a mérkőzést teljes egészében!