Berta József tanítványai a jó erőkből álló Ferencvárost fogadták hazai környezetben péntek este az év utolsó bajnoki mérkőzésén. A mérkőzést megelőzően a Ferencváros 18 ponttal a második, a KVK 6 ponttal a hetedik helyen állt a tabellán.

A mérkőzést az erősebb Ferencváros kezdte jobban és mindjárt az elején el is húzott három góllal, így az első negyed végén 1-4 állt az eredményjelzőn. A második negyedben is három góllal volt jobb a vendég csapat (3-6), míg a harmadik negyedben már csak egy gólt engedélyeztek a hazai csapatnak (1-6). A mérkőzés utolsó szakaszát a KVK nyerte 2-1-re, de ez már csak szépségtapasz volt. A végeredmény 7-17 lett a vendégcsapat javára.

Férfi Vízilabda OB I

1.fordulóból elhalasztott mérkőzés

Kaposvári VK–FTC-PQS Waterpolo 7-17 (1-4, 3-6, 1-6, 2-1)

Vezetőedzői értékelések a 2017. december 15.-i Kaposvár - FTC OB I. meccset (7-17) követően

Vezetőedzői és játékos-értékelések a 2017. december 15.-i Kaposvár - FTC OB I. meccset (7-17) követően (Kamerawoman: Ács Krisztina)

Nézzék vissza a mérkőzést teljes egészében!

Kaposvári VK - FTC 7-17