Újabb felkészülési mérkőzés várt tegnap a Kaposvári Rákóczi csapatára. A zöld-fehérek az MVM-Paks otthonában léptek pályára, ahol a 45. percben Gévay góljával szerzeték meg a vezetést a hazaiak. Heffler szögletét Gévay 6 méterről fejelte a bal alsó sarokba (1-0). A Rákóczi a 82. percben egyenílettt, amikor Kozics szabadrúgását Jovetic hét méterről fejelte a kapuba (1-1).

MVM-Paks - Kaposvári Rákóczi FC 1-1 (1-0)

Paks. V.: Botló (Georgiou, Iványi)

MVM-Paks: Molnár P. (Máté, 65.) - Heffler T. (Kulcsár D., 46.), Kovács G. (Szekszárdi, 63.), Gévay (Bagó, 63.), Szabó J. (Báló, 46.) - Kecskés (Nagy R., 63.), Tamási (Kiss T., 63.) - Könyves (Hahn, 63.), Bertus (Kesztyűs, 46.), Bartha (Bor, 63.) - Eppel (Simon A., 46.)

Vezetőedző: Csertői Aurél

Rákóczi FC: Rusák - Földes, Petrók, Jovetic, Hadaró - Zsdrál, Kovács T. - Karacs, Böjte P., Nagy K. – Fejős. Cserék: Somodi, Vadas, Laczkó, Kiss M., Murai, Hampuk, Kozics, Haruna, Albert.

Vezetőedző: Márton Gábor

Gólszerzők: Gévay (45.) illetve Jovetic (82.)