A Fino Kaposvár legénysége címvédőként, immár története 17 aranyéremért száll harcba a Kecskemét ellen.

Demeter György legénysége az elmúlt évekhez hasonlóan legnagyobb vetélytársával, a Gorter Kecskeméttel mérkőzik majd meg az első helyért. A tavalyi döntőben, Gödöllőn, a somogyiak több mint kétórás, fordulatos csata végén győztek 3:2 arányban. A fiúk a második és a harmadik játszmában múlták felül riválisukat, az ötödik szettben pedig már nem adtak esélyt ellenfelüknek. A kaposváriak egymás után nyolcadik alkalommal szerezték meg az első helyet. Reméljük, a nagyszerű sorozat 2014-ben sem szakad meg...

A FÉRFI ÉS A NŐI DÖNTŐT, VALAMINT A KÉT BRONZMÉRKŐZÉST ÉLŐBEN KÖZVETÍTI A KAPOS.HU INTERNETES PORTÁL!

Program:
9:30 - férfi bronz mérkőzés: MAFC-BME - Dági KSE
12:00 - TESCO ülőröplabda döntő
14:30 - női bronz mérkőzés: Linamar- Békéscsabai Röplabda SE - Aluprof TF Budapest
17:00 - női döntő: Vasas Óbuda - TEVA Gödöllői RC
19:30 - férfi döntő: Fino Kaposvár - Gorter Kecskeméti RC