diamant

Az MTK-BSE otthonában aratott 3-2-es diadal után újabb nehéz idegenbeli összecsapás várt a Diamant-lányokra. A miskolciakat évek óta nem sikerült legyőzni saját otthonukban, de a jó formában lévő, egységes somogyi együttes tagjai bizakodó hangulatban keltek útra. A borsodiak egy győzelem és egy vereség után várták a kezdést, és a két csapat végül szoros, izgalmas mérkőzést játszott egymással.

A kaposváriak nagy csatában nyerték meg az első játszmát 25:22 arányban. A második szettben ugyan elhúztak ellenfelüktől, de a végén mégis nagyot kellett küzdeni az újabb sikerért, és össze is jött a 26-24-es győzelem. A harmadik játékrészre is maradtak izgalmak, de a végjátékban ismét csak a Diamant kerekedett felül.

Oláh János vezetőedző tanítványaira a folytatásban három hazai mérkőzés vár. A jó úton járó Diamant szeptember 20-án, pénteken 17 órakor az Újpest elleni rangadón mutatkozik be hazai közönség előtt.

Címkék: bravúr, női, Diamant, győzelem, röplabda, Kaposvár, sport