A veretlen éllovas Ljubljana otthonában kezdte meg a Fino Kaposvár férfi röplabdacsapata az alapszakasz második körét. A Bajnokok Ligájában is érdekelt szlovén együttes idegenlégiósai vezérletével végig kézben tartotta a mérkőzést, és elsősorban hatásos nyitásainak köszönhetően megszerezte a magabiztos győzelmet. A magyar bajnok játékosai lelkesen küzdöttek, de csak időnként tudták megnehezíteni ellenfelük dolgát a 69 perces összecsapáson.

Férfi röplabda Közép-európai Liga, 8. forduló

ACH Volley Ljubljana - Fino Kaposvár SE 3-0 (16, 18, 16)

Ljubljana, 400 néző. V.: Vedric, Milinovic.

Ljubljana: Moreno 2, Jablonsky 14, Sidibe 16, Klobucar 10, Rasic 9. Csere: Fabjan és Lewis (libero). Vezetőedző: Luka Slabe.

Kaposvár: Kovács Z. 4, Magyar B. 1, Geiger 6, Juhász P. 8, Dávid Cs. 1, Gergye 8. Csere: Dömötör (libero), Bozóki 5, Lesznyik 1, ifj. Laszczik. Vezetőedző: Demeter György.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 8:7, 16:12, 21:13, 24:16. II. játszma: 8:7, 16:11, 21:13, 24:18. III. játszma: 8:4, 16:13, 21:15, 24:16.

Demeter György: A Ljubljana ezen a mérkőzésen három olyan idegenlégióssal állt fel, akik nem játszottak a szerdai Bajnokok Ligája-találkozójukon. A friss játékosok vezérletével, a hatásos nyitásoknak köszönhetően meggyőző fölénnyel nyertek ellenünk. Végig küzdöttek a fiúk, de ma este ez csak erre volt elég.

Kattintson aképre, és kövesse velünk online a mérkőzést!