Az Audi ETO KC csapata egyértelmű esélyesként várta a Siófok gárdáját, és ugyan az első gólt a vendégek szerezték, mégis az történt a pályán amit a címvédő akart, illetve amit hagyott. Az első játékrészben főleg a két szélső, Mravikova és Szegedi lődözte a gólokat. Szünetre megnyugtató előnyre tett szert az ETO(19-9).

A második félidőben a fiatal Pásztor kezdett a kapuban, és nem is vallott szégyent. Konkoly Csaba fokozatosan cserélte be a fiatalokat a meccsbe, és örömteli, hogy így is sikerült növelni az előnyt. A találkozó hajrájában bemutatkozott hazai pályán a felnőttcsapatban a klub egyik fiatal tehetsége Schatzl Nadine is. 36-20-as győzelmével továbbra is veretlenül áll a hazai pontvadászat élén a Győri Audi ETO KC csapata.

Győri Audi ETO KC – Siófok KC 36-20 (19-9)