A 12-13 évesek a franciaországi Nancyban szerepeltek a 27. keresztpályás nem hivatalos Európa-bajnokságon, és a várakozáson felül teljesítve, az előkelő negyedik helyet szerezték meg. A somogyiak négy győzelemmel és egy vereséggel zárták a csoportkört, a negyeddöntőben pedig olasz ellenfelüket verték meg 2-0-ra. A négyes döntőben két vereség következett, előbb egy belga, majd egy spanyol gárdától. A rangos viadalon 12 nemzet 24 csapata vett részt, és francia győzelem született.

A 14-15 évesek Brémában léptek pályára, és egyetlen magyar csapatként, négy győzelemmel, 1 döntetlennel és két vereséggel a 11. helyet érdemelték ki.

Címkék: Kaposvári Mézga Wolf System Fociovi és Focisuli Klub, Mézga, labdarúgás, Kaposvár, sport