Nem tudta borítani a papírformát a Kaposvári Vízilabda Klub a BVSC-Zugló ellen az OB I-es bajnokság szombati mérkőzésén - írja a kapospolo.hu. A meccs elején még felváltva estek a találatok, de a második negyed elején Tátrai találatával megléptek két góllal a fővárosiak. Másfél perccel a nagyszünet előtt már közte három volt, de ifj. Berta József büntetőjével szépített a KVK, így 4-6 állt az eredményjelzőn a félidőben.

A folytatásban sokáig maradt a 2-3 gólos különbség, majd elkezdett kinyílni az olló a felek között. A hazaiak egyre többet hibáztak támadásban, a BVSC pedig könyörtelenül kihasználta ezeket a lehetőségeket a túloldalon. A lefújásig hat gólra nőtt a különbség a felek között, így végül 16-10-re nyertek a sárga-kékek.

Kaposvári VK–BVSC-Zugló 10–16 (2–3, 2–3, 4–6, 2–4)