A Dunaferr elleni idegenbeli diadal után második mérkőzését is megnyerte a Fino férfi röplabdacsapat az új évadban.

A Demeter-legénység újabb idegenbeli fellépésén a nagy visszatérő, Dávid Zoltán a kezdőcsapatban kapott helyet, a másik oldalon pedig két remek játékos, a feladó Tóth Gábor és az ütő Szalai Szabolcs is lehetőséget kapott.  Az első játszma szinte végig szorosan alakult, és a címvédő a hajrában biztosította be szakaszsikerét. A folytatásban már egyértelmű volt a helyzet: a Fino végig irányította a játékot, és előbb 18, majd 15 pontot engedélyezett ellenfelének. A végeredmény 70 perces küzdelem után alakult ki. A kaposváriak legközelebb október 10-én lépnek pályára: első hazai bajnoki találkozójukon a MAFC gárdáját látják vendégül.

Demeter György vezetőedző: Nehezen indult számunkra a mérkőzés, de a folytatásban biztonsági alapjátékunkkal felőröltük ellenfelünket. Örülök, hogy minden játékosomnak lehetőséget tudtam adni a pályán.

Pénzügyőr – Fino Kaposvár SE 0-3 (-20, -18, -15)

Budapest, Kőér u., 150 néző. V.: Mezei, Nagy L.

Pénzügyőr: Hevér 2, Tóth G. 2, Szalai 5, Kovács S. 10, Posztos 6, Kiss D. 7. Csere: Magyarosi (libero), Bán, Bartal, Szappanos, Ladányi. Vezetőedző: Weczera Csaba.

Fino: Dávid 2, Rása 5, Magyar B. 1, Bagics B. 14, Nagy J. 8, Németh F. 16. Csere: Deák (libero), Bögöly, Bozóki 4, Keen, Vajda 1. Vezetőedző: Demeter György.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 7:8, 13:16, 19:21. II. játszma: 5:8, 13:16, 17:21. III. játszma: 5:8, 9:16, 12:21.