Szombaton a nyáron jelentősen legyengült Ferencvárosi TC volt a Közutasok-1.MCM Kaposvári TK vendége. A hazaiak dolgát nehezítette, hogy Kisházy Norbert és Lengyel Dániel munkahelyi elfoglaltság miatt nem állt rendelkezésre.

Az ifjúságiak tartották jó formájukat: Buzsáki és Fajtai esélyt sem adtak ellenfelüknek és az összes szettpontot begyűjtve 4:0 arányban nyertek.

A felnőtteknél az első sorban Kálny újra gyengébben teljesített és hiába ütött 9 fával többet, mint ellenfele, szettpontokból Danóczy szerzett többet, így a fővárosiak szerezték meg az első csapatpontot.

Nagy Gergő ugyan nem játszott jól, de így is könnyedén gyűjtötte be a kaposváriak csapatpontját. A hazaiak így 74 fás előnybe kerültek. A második sorban Sághy ugyan két szettben kikapott, de a másik kettőben akkora előnyt szerzett, hogy a több ütött fa miatt ő örülhetett a csapatpontnak. Németh gyengébb játékkal is magabiztosan nyert, így a Közutasok már 3:1-re, 160 fával vezettek.

Az utolsó sorban már jobb eredmények születtek. A hazaiaknál Ifj. Horváth 554 fáig jutott, mellyel 4:0 arányban nyert, míg Földesi a mezőny legjobb eredményét elérve (586 fa) szerezte az utolsó csapatpontot.

Végül a Közutasok-1.MCM KTK 7:1 arányban, 261 fával nyerte a mérkőzést, így továbbra is őrzi a hatodik helyet a tabellán, immár 5 ponttal megelőzve a hetedik Nyíregyházi TK csapatát.

Jövő hétvégén két ifjúsági játékos, Nagy Gergő és Lengyel Dániel az Egyéni Ifjúsági Országos Bajnokságon vesz részt, majd következik az idei utolsó forduló, a kaposváriak a harmadik helyezett Répcelak otthonába látogatnak.