A Nyíregyháza ellen szerezte meg 11. győzelmét a bajnokságban a Kaposvári Kosárlabda Klub. A somogyiak a hétvégén 86-78-as győzelmet arattak, hazai pályán. A KKK legjobbja Wayne Martin volt, aki egymaga 41 pontot tett be a közösbe.

Hozta a kötelezőt a Fino Kaposvár a Dunaújváros ellen a férfi röplabda Extraliga 10. fordulójában. Bozóki Bencéék szettveszteség nélkül győzték le hazai pályán a DKSE-t vasárnap.

Egy héten belül a harmadik mérkőzését játszotta pénteken a Kaposvári Vízilabda Klub élvonalbeli együttese. A Pécs és a BVSC legyőzése után a listavezető OSC már nagy falat volt a KVK számára.

November 13-a után ismét győztesen hagyhatták el a pályát a kaposvári női röplabdázók a bajnokságban. A KNRC az MTK-t győzte le 3:0 arányban.

Kiválóan szerepelt az uszonyos úszó országos bajnokságon a Kaposvári 1. MCM-Diamant Adorján SE. Kovács László tanítványai az összetett pontversenyben a második helyen zárták a Kecskeméten lebonyolított viadalt.