Nyolcaddöntőbe jutott a Challenge Kupában a kaposvári női röplabdacsapat, miután az első forduló visszavágóján 3-1-re legyőzte az izraeli Makkabi Hadera együttesét. Lássuk a mérkőzés összefoglalóját!

Történelmi sikert aratott a Kaposvári Vízilabda Klub az Eger ellen. A KVK ugyanis az OB I-es bajnokság 9. fordulójában 10-8-ra legyőzte a Heves megyei együttest, amire eddig még nem volt példa.

Ismét rangos birkózó viadalnak adott otthont Kaposvár. A kadet szabadfogású férfi és női országos bajnokságon 150 sportoló vett részt.

Idén immár 4. alkalommal került sor az 1.MCM-Diamant Adorján SE saját úszóversenyére. A főképp felkészülési célokat szolgáló viadalon most közel 200 fiatal állt rajtkőre.

Megannyi siker után, mindössze 26 évesen visszavonult az egyik legeredményesebb magyar lovastornász, Bence Balázs. A kaposvári versenyző azonban ezt követően sem fordít hátat a sportágnak.