Ha néhány hónapos késéssel is, de idén is megrendezték a kaposvári futófarsangot. A mára már több, mint 10 éves múltra visszatekintő megmérettetésnek idén 150-en vágtak neki.

A szezon végeztével sem állt meg az élet a Szántó utcai tekecsarnokban. A hétvégén ugyanis az utánpótlásé volt a terep.

Hátrányos helyzetű gyerekeknek rendeztek focitornát Kadarkúton. A jó hangulatú rendezvényen ezúttal másodlagos volt az eredmény.

Elrajtolt az amatőr darts-szezon a Kaposvári Vikingeknél. A somogyi klub saját rendezésű viadalán több mint 40 versenyző vette kézbe a nyilakat.

Idén is díjazták azokat a fiatalokat, akik a pályákon elért sikereik mellett az iskolapadban is helytálltak. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által életre hívott "Jó tanuló, Jó sportoló" elismerést csaknem húsz kaposvári fiatal nyerte el a közelmúltban.