Kaposvári KK - Pécsi VSK2016. Április 13. 17:04

A baranyai alakulat ellen egyértelműen csak a győzelem lehet a cél.

Új esemény

Köszöntjük kedves olvasóinkat!

• 18:01:11

Új esemény

A szezon eddigi legfontosabb mérkőzése. Így fogalmazott a Kapos TV-nek a találkozót megelőzően Hendlein Roland, a KKK csékája pedig nem túlzott.

• 18:01:53

Új esemény

A KKK jelenleg a 8. helyen áll, de a botladozását kihasználva a Kecskemét már csak egy győzelmmel van lemaradva tőlük.

• 18:02:22

Új esemény

Emiatt a Pécs elleni hazai találkozón már nem fér bele az újabb baki, muszáj nyerni.

• 18:03:13

Új esemény

Mire ezen sorok végére értünk, már egy perc eltelt a találkozóból. Jelenleg a KKK vezet 4-2-re.

• 18:05:32

Pécsi VSK

A vendégeknél Antóni, Budimir, Walker, Nelson és Horti kapott helyet a kezdőben.

• 18:06:36

Kaposvári KK

A KKK a mondhatni szokásos ötösével vágott neki a meccsnek: Ubilla, Puljko, Baki, Hendlein és Spica a keződben.

• 18:07:24

Hendlein szerzett az imént egy kosarat faulttal együtt, majd dobta be az érte járó büntetőt is, amivel 10-6-ra vezet a KKK négy perc elteltével.

• 18:08:39

Új esemény

Puljko szórt be egy hármast jó messziről, de Budimirenek megvolt erre a válasza a túloldalon. 13-9.

• 18:09:55

Pécsi VSK

Nelson verte meg nagyon egy-egyben Ubillát, majd dobott ziccert zavartalanul. 13-11.

• 18:10:43

Pécsi VSK

Harazin zsákolásával zárul a pécsi lerohanás, 13-13.

• 18:11:42

Új esemény

Puljko dob egy ziccert, majd a másik oldalon Bíró talál be közelről. 15-15.

• 18:13:59

Pécsi VSK

Horti közelről, Walker pedig távolról talál be - utóbbi kosara három pontot ért, így 20-15-re a vendégek vezetnek.

• 18:14:33

Egy perccel a negyed vége előtt kikéri első idejét a KKK.

• 18:16:37

Pécsi VSK

Harazin dob be kettőből egy büntetőt. 15-21.

• 18:18:10

Hendlein dobhatott két büntetőt 5 másodperccel a negyd vége előtt. A KKK csapatkapitánya nem hibázott, így 17-21-re módosult az eredmény.

• 18:19:38

Új esemény

A negyed végéig nem is változott már az eredmény, így az első tíz perc után KKK-Pécs: 17-21.

• 18:22:04

Pécsi VSK

Budimir kosara az első a második negyedben. 17-23.

• 18:24:26

Új esemény

Jazvin zsákolt egyet, majd Nelson dobott be egy büntetőt, 19-23 ezze.

• 18:25:00

Pécsi VSK

Nelosn aztán bevert most egy hármast is a támadóidő lejárta előtt egy másodperccel. 19-27.

• 18:25:53

Pécsi VSK

Budimir tesz vissza aztán egy támadó lepattanót, amivel így már tíz ponttal vezet a Pécs. 19-29.

• 18:26:09

Időt is kér azonnal Kmézics Zoran.

• 18:27:50

Jazvin harcol ki egy faulot dobás közben, de két büntetőjéből csak egy ment be. 20-29.

• 18:28:54

Pécsi VSK

Budimir kosarával átlépi a különbség a tízet. 20-31.

• 18:29:33

Jazvin duplájával viszont újra egyszámjegyű a különbség. 22-31.

• 18:30:17

Ubilla dob be egy hármast, amivel 31-25-re felzárkózunk!

• 18:30:43

Pécsi VSK

Csirke Ferenc rögvest időt kért a kaposvári tripla után.

• 18:32:04

Spica marad lent a padlón, miután aláfordult a bokája... Ketten segítik le a pályáról, ami nem sok jóra utal.

• 18:35:31

Ubilla értékesít két büntetőt, amivel már 27-31-re zárkózott fel a KKK.

• 18:36:45

Pécsi VSK

Antóni Csanád azonban tesz róla, hogy ne legyen nagy a baj pécsi részről. a Fiatal játékos hármasával 27-34 a Pécsnek.

• 18:38:58

Ubulla egy, Hendlein pedig két büntetőt dob, így három ponttal közelebb férkőzünk a baranyaiakhoz. 30-36.

• 18:39:50

Jazvin osont meg a kihagyott dobással záruló pécsi támadás végén, majd dobhatott két pontot ziccerből. 32-36.

• 18:40:21

Pécsi VSK

Csirke Ferenc megelőzvén a ngyobb bajt, gyorsan időt kért.

• 18:41:07

Új esemény

Másfél perc a félidőig.

• 18:42:39

Közben egy friss - szomorú - hír. Marko Spicának az elsődleges vizsgálatok alapján bokaszalag szakadása van, így nagyon úgy fest, hogy számára nem csak a mai meccs, hanem az egész szezon befejeződött.

• 18:43:48

Ubilla középtávolijával viszont két pontra olvad a PVSK-előnye. 34-36.

• 18:46:19

Új esemény

Nelson és Ubilla két büntetőjével zárult a félidő.

• 18:46:34

Új esemény

A nagyszünetben KKK-Pécs: 36-40.

• 19:07:05

Új esemény

Nem indult tól jál a második félidő. A pécsiek kezdtek jobban, így jelenleg 44-49-re ők vezetnek.

• 19:07:42

Pécsi VSK

Nelson dob egy ziccert nyakatekert helyzetből, 46-51.

• 19:11:05

Puljko ver be egy hármast, amivel két pontra felszárkózik a Kaposvár. 49-51.

• 19:13:15

Henldein zsákol a pécsi eladott labdából induló leindítás vágán. 51-51.

• 19:14:16

Pécsi VSK

Budimir szerzi vissza a vezetést a Pécsnek egy ziccerrrel. 51-5.

• 19:14:58

Aztán Benke egy hármassal újra megkaparintja a vezetést a KKK-nak. 54-53.

• 19:15:53

Fodor büntetőjével 55-53.

• 19:19:52

Új esemény

Walker dobott be egy büntetőt, majd nem sokra rá szerzett egy labádt és dobott belőle egy ziccert, amivel a Pécs áll előrébb három negyed után. 55-56.

• 19:23:03

Új esemény

A negyed elején továbbra is csak az eredmény után fut a KKK, de legalább lőtávon belül vannak a fiúk. 59-61.

• 19:30:15

Új esemény

A negyed feléhez érve nem áll jól a KKK szénája, a Pécs továbbra is tartja előnyét. 61-69.

• 19:32:36

Új esemény

Baki egy triplával, Horti pedig egy duplával véteti észre magát. 65-71.

• 19:33:23

Majd Ubilla dob be két büntetőt, ami után időt kér Csirke ferenc. 66-71.

• 19:38:55

Másfél perccel a vége előtt Hendlein dob be két büntetőjéből egyet, így jelenleg 68-72-es eredményt jelez a tábla.

• 19:39:52

Pécsi VSK

Antóni Csanád dob be két büntetőt, amivel 1:10-zel a vége előtt hat ponttal vezet a Pécs.

• 19:40:01

Kaposvári időkérés.

• 19:41:47

Pont nélkül marad a Kaposvár az időkérés utáni támadásból.

• 19:42:27

Pécsi VSK

Nem úgy a Pécs, akik Benke faultja után Walker két büntetőjéből tovább növelik előnyüket.

• 19:42:38

Új esemény

50 másodperc a találkozó végéig.

• 19:43:42

Kmézics Zoran időt kért újra, de most meg egy eladott labdába szaladunk bele az azt követő támadásnál.

• 19:44:19

Pécsi VSK

Budimir sikeres büntetőivel közte tíz. 68-78.

• 19:45:44

Pécsi VSK

Walker, majd Antóni Csanád dob be két büntetőt. 70-82.

• 19:46:29

Új esemény

Hendlein vág mág be egy hármast, de a túloldalon Nelson is hibátlanul értékesíti büntetőit.  73-84.

• 19:47:02

Új esemény

Az eredmény pedig már nem változik a végső dudaszóig.

• 19:47:49

Új esemény

A KKK ezzel zsinórban harmadik vereségét szenvedi el, amivel újabb lépést tett a csapat hátrafelé.

• 19:48:41

Új esemény

Kedves olvasóink, búcsúzóul a végeredmény: Kaposvári KK - Pécsi VSK Pannonpower: 73-84.