Kaposvár KK - Falco KC 2016. Március 30. 16:48

A Szombathely legutóbb 103-98 arányban kapott ki a kaposvári Városi Sportcsarnokban.

A közvetítésnek vége

• 16:48:31

Új esemény

Hajrá KKK!

• 17:56:48

Új esemény

Szeretettel köszöntöm a KaposPont kedves olvasóit!

• 17:57:16

Új esemény

Néhány perc múlva újabb középszakasz-mérkőzésen lép pályára a Kaposvári KK.

• 17:58:00

Új esemény

A középszakasz második fordulójában a Falco KC Szombthely együttesét fogadják Hendleinék.

• 17:59:00

Új esemény

Mindkét csapat győzelemmel nyiott a középszakaszban. A KKK a szomszédvár Pécs gárdáját verte magabiztosan, míg a Szombathely hazai pályán bizonyult jobbnak a Kecskemétnél.

• 17:59:20

Új esemény

Hogy a két csapat mire megy egymás ellen, bő másfél óra múlva kiderül.

• 18:00:08

Kaposvári KK

A csapatok már a pályán, a KKK a Benke, Ubilla, Baki, Hendlein, Spica ötössel kezd - Puljko ezt a mérkőzést sérülés miatt kihagyja.

• 18:01:37

Falco KC Szombathely

A vendégek a Thomas, Váradi, Burgess, Relphorde, Wright felállásban kezdenek.

• 18:02:54

Az első két perc után 5-3-ra vezet a KKK.

• 18:03:13

Ubilla zsinórban második hármasát süllyeszti el, 8-3.

• 18:03:56

Benke is ver egy hármast!!! 11-3.

• 18:04:40

Ezt Kálmán László sem nézhette tovább tétlenül, azonnal időt kért a szombathelyiek trénere.

• 18:05:52

Wright szerzi a második szombathelyi kosarat, 11-5.

• 18:06:47

Spica büntetőzhetett közben, kettőt dobhatott, melyből csak egyet tudott értékesíteni, 12-5.

• 18:07:18

Ubilla szerez labdát, majd adja fel pöcire Hendleinnek, aki nem is hibázott a levegőből. 14-5.

• 18:07:50

Ubilla extázisban, dob egy újab hármast az amerikai, 17-5.

• 18:09:53

Új esemény

Az újabb szombathelyi kosár után a túloldalon Spica szerzett két pontot. 19-7.

• 18:11:46

Burges ver be egy hármast 19-9-nél.

• 18:12:18

Benke kosarával 23-12-re módosul az állás.

• 18:13:17

Bognár dobott egy kosarat faulttal együtt, majd a ráadás büntetőt is értékesítette. 23-15.

• 18:13:48

Hendlein dob aztán egy több szempontból is mákos hármast, 26-15.

• 18:14:05

Tomas tud válaszolni erre a túloldalon, 26-18.

• 18:14:49

Fodor is beszáll a buliba, ő is dob egy hármast. 29-18.

• 18:15:42

Bognár dobott be két büntetőt, amivel jelenleg 29-20 az állás.

• 18:17:58

Az első negyed végéig nem változott az űllűs, így tíz perc után KKK-Falco: 29-20.

• 18:19:57

A KKK vezette a negyed első támadását, pont azonban nem született belőle - Jazvin hagyott ki egy ziccert.

• 18:21:02

Relphorde dobott be egy hármast faulttal együtt, ám a plusz büntető kimaradt, így a négypontos játék is. 29-23.

• 18:21:23

Váradi viszont dob egy ziccert, amivel 29-25-re feljön a Falco.

• 18:21:50

Benke szerzi meg aztán a negyed első kaposvári kosarát, 31-25.

• 18:22:20

Váradi viszont dob egy hármast, amivel egészen három pontra feljönnek a vendégek. 31-28.

• 18:23:22

Új esemény

Spica dobott be egy büntetőt, Relphorde meg egy hármast, így még közelebb férkőzött ellenfeléhez a vasi alakulat. 32-31.

• 18:24:22

Jazvin verte meg a palánk alatt Wrightot, és dobott két pontot. 34-31.

• 18:26:14

Új esemény

Kmézics Zoran kért időt, melyet követően a Falco támadhatott, Lekli pedig kosárral fejezte be az akciót. 34-33.

• 18:26:51

Benke ziccerével viszont újra néggyel vezet a KKK. 36-33.

• 18:28:31

Sajnos egyre többet hibázik a KKK támadásban, a ha pedig nem sikerül valahogy felráznia a fiúkat Kmézics-mesternek, előbb-utóbb a Falco kihasználja ezt.

• 18:29:14

Új esemény

Jazvin kosara után Wright eredményes a túloldalon, 38-35.

• 18:29:25

Új esemény

Négy perc a félidőig.

• 18:31:16

Új esemény

Lekli dob be egy középtávolit másodpercekkel a támadóidő lejárta előtt, majd Spica a félfordulatos, palánkos tempójával válaszol erre a másik térfélen. 40-37.

• 18:32:02

Új esemény

Spica aztán odaüt Bognárnak, aki ennek ellenére is bedobta a triplát, majd azt követően a bónusz büntetőt is. 40-41.

• 18:32:36

Spicának egyébként ez a harmadik faultja volt, így kénytelen volt leültetni őt Kmézics Zoran.

• 18:33:46

Gyors négy pont a KKK-tól, Hendlein két büntetője, valamint Ubilla ziccere után 44-41.

• 18:34:00

Új esemény

Másfél perc a nagyszünetig.

• 18:35:27

Burges kosarával egy pontra jön fel a Falco, 44-43.

• 18:36:39

Lekli dob be két büntetőt, amivel újra a vasiak állnak előrébb. 44-45.

• 18:38:23

Új esemény

A nagyszünetig nem is változik az eredmény, így a félidőben Kaposvári KK - Falco KC Szombathely: 44-45.

• 18:43:59

Új esemény

• 18:56:56

Új esemény

Újra pályán a csapatok. Wright kosara nyitotta a harmadik negyedet, majd Baki és Thomas hintett egy-egy hármast.

• 18:57:16

Hendlein tépte meg a gyűrűst aztán, 50-50.

• 18:59:05

Spica ad egy no-look paszt Hendleinnek, aki egy közelivel átveszi a vezetést. 52-50.

• 18:59:47

Baki veri be második tripláját a negyedben, 55-50.

• 19:00:29

Új esemény

Benke dob egy ziccert lerohanásból, 57-50 a KKK-nak, Kálmán László pedig időt kér.

• 19:04:12

Bradford dobott egy ziccert, aztán Benke is megtette ezt a túloldalon. 59-52.

• 19:04:51

Váradi hozza közelebb övéit újabb két ponttal. 59-54.

• 19:05:50

Új esemény

Relphorde dob be egy kosarat faulltal gyütt, amivel 59-56-ra zárkóznak a vendégek, a bónusz büntető előtt pedig egy kaposvári időkérés.

• 19:07:49

Új esemény

Relphorde büntetője kimaradt, Spica duplája azonban viszont nem a túloldalon. 61-65.

• 19:09:18

Benke-sapka, majd a lerohanásból Benke-ziccer!! Így kell ezt. 63-56.

• 19:10:31

Új esemény

Thomas szerzett két pontot, majd egy következő Falco-támadásnál a Kaposvár egy labdát, amiből Hendlein zsákolt. 65-58.

• 19:10:46

Új esemény

Utolsó perc a negyedban.

• 19:11:22

Hendlein pöcizi vissza saját kihagyott dobását, 67-58.

• 19:12:53

Új esemény

Thomas dobott egy hármast, a negyed hajrájában, de az utolsó szó Fodoré volt, aki egy palánkos, egylábas középtávoli tempódobással két pontot szerzett még a dudaszó előtt. 69-61.

• 19:14:59

Hendlein két büntetőjével tízzel vezet a Kaposvár, 71-61.

• 19:17:14

Jazvin Kosara után 73-61.

• 19:18:56

Fodor dob be egy demoralizáló távoli hármast, ami után időt kérnek a vendégek. 76-61.

• 19:21:47

Hendlein dobott be egy kosarat faulttal együtt, de a ráadás-büntető kimaradt. 78-61.

• 19:25:15

Új esemény

Wright szerzi meg a negyed felénél az első vendég pontokat, majd a túloldalon Jazvin kap nagy labdát Ubillától, a bosnyák pedig hálája jeléül nem hagyta ki a ziccert. 82-63.

• 19:25:40

Új esemény

Kovács dupája után Ubilla dob be két büntetőt, 84-65.

• 19:27:13

Új esemény

Váradi büntetői után Baki dob egy hármast, amivel már hússzal vezet a Kaposvár. 87-66.

• 19:27:40

Fodor is dob egy trpilát, így már 90-66 a KKK előnye.

• 19:28:26

Újabb vendég időkérés.

• 19:30:09

Bradford két büntetje, valamint Burgess dupálája után 90-70.

• 19:31:12

Jazvin dob egy faultos kosarat, de a bónuszbüntető kimaradt. 92-70.

• 19:32:18

Új esemény

Wright kosara után 92-72-es állással lépnek be a csapatok az utolsó percbe.

• 19:33:27

Jazvin zsákol, majd áll be helyette azonnal Szőnyi, így a bosnyák tapsvihar közepette hagyja el a pályát, valamint a "Szép volt fiúk!" is felzúg már.

• 19:33:53

Új esemény

És leperegnek az utolsó másodpercek is, a KKK pedig megyneri a mérkőzést!!

• 19:34:28

Új esemény

Megvan a második győzelem tehát, így újabb lpést tett a csapat a legjobb nyolc felé.