Hamarosan kezdődik a Kaposvári Kosárlabda Klub Jászberény elleni összecsapása, amely csapatunk idei utolsó megmérettetése lesz.

Kaposvári KK

A kaposvári együttes a Ubilla, Benke, Puljko, Hendlein, Spica ötössel kezd.

• 18:04:53

Jászberényi KSE

Jászberényi oldalon a Dramicsanin, Sherman, Chon, Balaskovics, Horváth a ötös a pályán.

• 18:05:32

Új esemény

6-6-ig fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd Benke zsákolásával 8-6 ide.

• 18:06:44

Új esemény

Dramicsanin egyenlített, de Puljko egy hármassal újra vezetéshez jutatta a kaposváriakat. 11-8.

• 18:08:53

Új esemény

Puljko gyor öt pontja után - egy tripla, egy ziccer - 16-8-ra meglép a KKK, a vendégek pedig azonnal időt kértek.

• 18:10:06

Új esemény

Ubilla folytatta a pontgyártást az időkérés után, 18-8.

• 18:11:45

Új esemény

Cseh duplájára Ubilla felelt hármassal. 21-10.

• 18:14:57

Új esemény

Horváth büntetői, majd Caffey kettese után 21-14-re jn fel a Jászberény.

• 18:16:49

Beesik Puljko harmadik hármasa is, 26-14.

• 18:17:52

Majd a negyed is!!! Nem hibázott még dobást a horvát bedobó. 29-14.

• 18:20:30

Szárnyal a KKK, sorra jönnek a kosarak a fiúktól, akik így 33-14-re megnyerik az első negyedet.

• 18:25:15

Nem áll meg a hazai csapat a második negyedben sem, Puljko ismét betalála és így már 22 pontos, a csapat pedig 35-17-re vezet.

• 18:27:05

Puljko ma úgy döntött egyedül túldobja a Jászberényt. Egy újabb hármassal jelentkezett a horvát fiú. 41-17.

• 18:31:52

Tovább hengerel a KKK. És persze Puljko. Már a hatodik hármasát jegyzi a kaposvári bedobó. 46-23.

• 18:34:44

Állandósulni látszik a húsz pont körüli különbség, Ubilla hármasa után 51-28.

• 18:38:03

Új esemény

Húszon belülre férkőzött a Jászberény, e miatt pedig Kmézics Zorán időt kért. Nem kellene vérszemet kapnia a vendégeknek. 51-33.

• 18:40:17

Új esemény

A szoros védekezés meg is hozta az eredményét jászberényi rszről. Újabb négy pontot termelve még közelebb férkőztek vendéglátóikhoz, így a kaposváriak mestere újra időt kért. 51-37.

• 18:42:03

Új esemény

Tovább lopakodik a vendég alakulat, Sherman kettese után 51-39.

• 18:43:08

Új esemény

Hiába Hendein duplája, Horváth Ákos hármasa után már 53-42-re zárkózik fel a JKSE.

• 18:46:11

Új esemény

Sherman még bedob egy büntetőt, de a túloldalon Spica még össze hozott egy 2+1-et, így a félidő végül 56-43-as kaposvári vezetéssel zárul.

• 19:03:04

Új esemény

Újra pályán a csapatok. A harmadik negyed egy Hendlein-kosárral, majd egy Hendlein-blokkal indult, 58-43.

• 19:08:38

Új esemény

Nagyszerűen jár a labda a fiúk kezében, meg is vannak a tiszta dobóhelyzetek, amikből potyognak a kosarak. 66-48-ra húzunk el, és időt kér a Jászberény.

• 19:13:02

Dramicsanin egy hármassal 66-51-re módosítja az állást.

• 19:19:16

Új esemény

Benke büntetőivel újra húsz pont fölött a kaposváriak előnye, 76-55.

• 19:21:13

Új esemény

76-58-ról kezdődhet majd a negyedik negyed.

• 19:26:24

Új esemény

80-60-at mutat az eredményjelző, amikor Horváth Marci büntetőjével újra húsz ponton felülre nő a KKK előnye.

• 19:31:09

Új esemény

A negyed felénél járunk, a közte húsz pedig tartja magát. Hendlein kosarával 85-66 a KKK-nak.

• 19:33:34

Új esemény

Három perccel a vége előtt 90-72-nél felzúg a "100-at nekik!" rigmus is.

• 19:39:40

Új esemény

Egy újabb perc pörgött le a meccsből, a fiúk azonban nem kerültek közelebb a százhoz. A Jászberény viszont annál inkább mi hozzánk, 90-77-re zárkóztak a vendégek.

• 19:42:10

Új esemény

Utolsó percen belül a mérkőzés, 93-79-re vezetünk. Nagy baj talán már nem történhet.

• 19:42:54

Új esemény

A vége 95-80!!

• 19:43:14

Új esemény

Zsinórban második sikerét aratta Kmézics Zoran együttese.

• 19:43:43

Új esemény

Az első félidőt nagyon meghajtották a fiúk, amivel gyakorlatilag el is döntötték a mérkőzést.