Lombard FC Pápa - Kaposvári Rákóczi 2012. Szeptember 01. 16:15

• 16:15:59

Szurkoljon velünk szeptember 1-én szombaton percről-percre 18.30-tól a Lombard FC Pápa - Kaposvári Rákóczi NB I-es labdarúgó mérkőzésen!

• 18:14:57

Köszöntöm a sportkedvelő olvasókat a pápai stadionból.

• 18:16:13

Kellemes labdarúgóidőben megy a bemelegítés, de este valószínűleg fázni fogunk. Szerény körülmények között készül a sajtó is...

• 18:16:37

A kaposvári együttesből eltiltása miatt hiányzik Bank és Vrucina.

• 18:17:34

A Rákóczi kezdőcsapata: Hajdúch - Okuka, Hegedűs, Zámbó, Pavlovic - Kovács O., Pedro, Safaric, Balázs B. - Oláh, Haruna.

• 18:17:51

A pápai együttesben régi ismerős Maróti Béla.

• 18:27:52

A pápai stadionban körülbelül 300 néző, nagyjából mindenki azt találgatja, ki lesz a Lombard új vezetőedzője.

• 18:28:16

Ma lényegében egy edző nélküli együttessel csatázik majd a Rákóczi. A somogyiak fogadkoznak: szeretnének nyerni.

• 18:29:49

Fehér szerelésben a Kaposvár, sárga-feketében a házigazda.

• 18:31:45

A Pápa kezdi a találkozót.

• 18:33:44

A 2. percben Maróti tette Présinger elé a labdát, aki 8 méterről lőtt, a kifutó Hajdúch védett.

• 18:37:53

A 8. percben jobb oldali szöglet után Tóth G. fejelt 4 méterről a jobb sarok mellé.

• 18:38:09

Aktívabb a Pápa, lassan pörög fel a Kaposvár.

• 18:43:04

A védelem előtt Safaric szedi össze a labdákat, és próbál pontosan passzolni előre.

• 18:45:20

A 14. percben Balázs B. került helyzetbe, és 15 méterről, ballal fölé lőtt.

• 18:48:16

Átvette a kezdeményezést a Kaposvár, az imént Harunának volt egy igéretes kiugrása, de elvesztette a labdát a tizenhatoson belül.

• 18:52:53

A 22. percben Quintero kínálta meg egy 15 méteres lövéssel hajdúch kapust, de nem okozott gondfot a védés.

• 18:53:08

Kovács Olivér ápolása miatt áll a játék.

• 18:56:44

A 26. percben Haruna gurította le Pavlovic elé a labdát, aki 15 méterről lőtt, a védők blokkoltak.

• 18:58:36

Haruna tette jobbról középre a labdát, és a játékszer a felső lécet is érintve hagyta el a játékteret.

• 19:00:53

A 30. percben gyors hazai támadás végén Szabó lőtt 15 méterről csúnyán fölé lőtt.

• 19:03:51

A 33. percben, kaposvári szöglet után óriási kavarodás alakult ki a kapu előtt, végül Szűcs nagy bravúrral védte a vendégek közeli lövését.

• 19:14:02

A 43. percben Safaric ívelte középre a labdát, Zámbó pedig fölé fejelt.

• 19:15:13

A 44. percben óriási gólt Seye: a pápai légiós ballal, 16 méterről a jobb felső sarokba csavarta a labdát. 1-0.

• 19:17:19

Vége az első félidőnek.

• 19:17:37

A semmiből szerzett vezetést a Pápa, a játék képe alapján a döntetlen a reális eredmény.

• 19:30:29

Elkezdődött a második félidő.

• 19:31:54

Változott a Rákóczi hadrendje, Kovács Olivér hátrébb játszik, belső védőként. 3-5-2 a felállás.

• 19:32:47

A 47. percben növelte előnyét a hazai együttes.

• 19:35:44

Maróti vette be egykori csapata kapuját.

• 19:36:42

Seye ugratta ki remek ütemben a jobb oldalon meglóduló Marótit, aki kilenc méterről, jobbal, a kapu jobb oldalába gurított. 2-0.

• 19:37:02

Az 50. percben bal oldali szabadrúgás után Haruna csúsztatott a kapu mellé.

• 19:41:38

Az 56. percben Balogh B. helyett Fellai a pályán.

• 19:45:45

A 60. percben Kovács Olivér helyett Waltner Róbert lép pályára.

• 19:46:21

Három csatárral rohamoz tovább a Kaposvár.

• 19:46:52

Oláh feszült idegállapotban van, az imént könyöklésért kapott egy sárgát.

• 19:52:07

A kaposváriak támadásai rendre elakadnak a hazai tizenhatos előtt.

• 19:52:36

A 67. percben újabb gólt szerzett a Pápa.

• 19:53:22

Quintero adta be jobbról a labdát, és a középen érkező Sekour 5 méterről a kapuba fejelt. 3-0.

• 19:57:09

A 72. percben Okuka le, Bőle be.

• 19:58:08

A 72. percben Bőle tette középre a labdát, de Oláh és Safaric sem tudta bevenni a kaput, felszabadítottak a védők.

• 20:01:20

A 76. percben Safaric szabadrúgása után szállt fölé a labda.

• 20:04:13

A 78. percben Bőle nagyszerű beadása után Haruna fejelt a kapu mellé.

• 20:07:55

A 83. percben Oláh lőtt 17 méterről fölé.

• 20:15:15

A 89. percben Bőle jobbról, éles szögből lőhetett szabadrúgást, Szűcs a mezőnybe öklözte a labdát.

• 20:15:25

Három perc a hosszabbítás.

• 20:17:46

A 92. percben Waltner szépíthetett volna, de les miatt megállították a támadást...