Vasas - Kaposvári Rákóczi2012. Május 20. 14:48

Kövesse velünk a mérkőzést percről-percre 15 órától!

Az NBI 29. fordulójában a biztos kieső fogadja a biztos bennmaradót. Vasas-Kaposvári Rákóczi az Illovszky Rudolf stadionban.

A Vasas kezdő csapata: Ilizi - Matolcsi, Kovács G., Tóth B., Katona M.,- Görgényi, Mehmedagic, Bárányos, Farkas B., Dajic - Szabó B.

• 14:59:47

A Kaposvár kezdő csapata: Hajdúch - Okuka, Addo, Bank, Pavlovics - Balázs B., Hegedűs D., Horváth T., Gujic, - Bebeto, Haruna

• 15:00:54

A vendégek első idegenbeli sikerükre készülnek, míg a Vasas szépen akar búcsúzni az NBI-től.

• 15:03:06

A játékvezető Berger József. Két asszisztense: Medovarszki János és Altavadi.

• 15:06:39

1. perc A Vasas kezdte a találkozót.

• 15:12:02

7. perc Mezőnyben folyik a játék, a kapuk nem forognak veszélyben.

• 15:18:49

12. perc Az első NBI-es meccsét játszó Matolcsi kapott sárga lapot Haruna felrúgásáért.

• 15:22:03

16. perc Az első 15 perc után, izgalom nélküli 0-0.

• 15:25:00

17. perc Némi kavarodás a Vasas kapuja előtt. Haruna és Bebeto voltak a zavar forrásai, Ilizinek kellett nagyot védenie.

• 15:35:26

21. perc Az első angyalföldi helyzet. Egy beívelést követően több hazai játékos érkezett az ötösön belülre,de a kaposvári védelem résen volt

• 15:38:30

23. perc Újabb Vasas helyzet. Dajic lőtt 22 méterről a bal felső sarok mellé.

• 15:39:51

28. perc Okuka jobb oldali beadását követően Bebeto 7 méterről perdített a bal alsó sarok mellé.

• 15:41:55

30. perc Egy kaposvári kontra végén Haruna öt méterről lőtt, de Ilizi nagy bravúr árán védeni tudott.

• 15:42:37

31. perc Balázs Benjamin kapott sárga lapot.

• 15:43:59

33. perc Hajdúch bravúr. Tóth Balázs léc alá tartó lövését védte a kaposvári kapus.

• 15:45:17

34. perc A mérkőzés eddigi legnagyobb helyzete maradt ki. Bebeto nagy erejű lövése a felső léc belső éléről pattant a gólvonal elé.

• 15:46:24

35. perc Lüktetővé vált a mérkőzés ritmusa.

• 15:50:18

42. perc Egy kaposvári szöglet után Addo fejelt a keresztléc fölé.

• 15:53:10

44. perc A végig magas színvonalon játszó Bebeto iramodott meg a jobb szélen és adott középre, a ziccerben lévő Haruna azonban rontott.

• 15:54:30

46. perc Vége az első félidőnek. A mérkőzés állása 0-0. A Rákóczinak volt több és nagyobb helyzete, a vezetést viszont még nem sikerült

• 15:54:37

megszerezni.

• 16:07:54

47. perc Elkezdődött a második félidő.

• 16:08:57

47. perc Csere a hazai oldalon. Kovács Gábort Mileusnic váltotta.

• 16:19:14

53. perc Addo megrúgásáért Katona Máté kapott sárga lapot.

• 16:21:40

55. perc Ismét cserél a Vasas. Csoór helyett Ferkó állt be.

• 16:30:25

62. perc Haruna kapott sárgát.

• 16:30:52

64. perc Cserél a Kaposvár is. Haruna helyett Safaric jött be.

• 16:36:12

68. perc Harmadik cseréjét is kihasználja a Vasas. Szabó Bence helyett Katona lép a pályára.

• 16:38:05

72. perc 11-es. Dajicot Okuka lökte fel a tizenhatoson belül. Okuka sárga lapot is kapott.

• 16:38:49

73. perc Kimaradt a 11-es. Farkas Balázs a bal sarok mellé lőtt csúnyán.

• 16:39:41

74. perc Kaposvári csere. Gujic helyett Bőle.

• 16:41:07

78. perc GÓÓÓÓL. Vezet a Rákóczi.

• 16:42:11

Bebeto büntetőből volt eredményes. A bal alsó sarokba lőtte a 11-est.

• 16:43:28

78. perc Görgényi a szabálytalan szerelésért piros lapot kapott.

• 16:51:16

82. perc Bebeto-Diallo csere a Kaposvárnál.

• 16:53:10

85. perc Kaposvár játszik fölényben.

• 16:54:30

92. perc Véget ért a találkozó. Vasas-Kaposvár 0-1.

• 16:56:51

Ezzel a győzelemmel a Rákóczi első sikerét aratta idegenben. A mérkőzés után a Vasasnál ismét szomorú lesz a hangulat.