Kaposvári Rákóczi - Haladás2012. Május 10. 10:33

Kövesse velünk a mérkőzést percről-percre szombaton 18 órától!

• 17:47:17

Köszöntöm az olvasókat!

• 17:48:36

Ha a Kaposvár a mai mérkőzésen pontot szerez, akkor a többi találkozótól függetlenül már biztosan bennmarad.

• 17:49:35

Borús,vihar előtti csend várja a csapatokat.

• 17:54:26

Kaposvári Rákóczi: Hajduch - Okuka,Bank,Addo,Pavlovic - Hegedűs,Horváth - Bebeto,Balázs,Gujic - Grumic.

• 17:56:11

Haladás: Gőcze - Schimmer,Guzmics,Korolovszky,Tóth - Nagy D., Kulcsár,Nagy G.,Iszlai,Halmosi - Radó.

• 17:56:29

A mérkőzés játékvezetője Berke Balázs.

• 17:58:55

A Rákóczi kezdte a találkozót.

• 18:00:58

Jobb oldali passzt követően Bebeto találta el az oldalhálót 3 méterről.

• 18:02:53

Grumic léphetett volna ki, de a játékvezető talpalást látott nála, így megállította az akciót.

• 18:03:59

Egy jobb oldali bedobást kővetően Hegedűs fejelt a kapura, de Gőcze hárítani tudott.

• 18:10:42

12. perc Hazai fölény.

• 18:12:52

13.perc Okuka lőtt 18 méterről, de a lövése egy másfél méterrel elkerülte a keresztlécet.

• 18:14:11

15.perc. Nagy Dániel 17 méterről középről lőtt kapásból a kapu jobb alsó sarkába. 0:1

• 18:15:38

17.perc 19 méterről jöhet szabadrúgással a Haladás.

• 18:16:02

18. Kulcsár szabadrúgását Hajduch tolta szögletre.

• 18:16:41

18.perc Az első vendégszöglet veszélytelen.

• 18:17:26

19.perc Grumic buktatásáért Guzmics kapott sárga lapot.

• 18:19:58

22.perc Bebeto kapott sárga lapot.

• 18:24:28

25. Próbálkozik, küzd a Rákóczi az egyenlítésért.

• 18:26:02

27.perc Baloldali szöglet után Addo fejelt 7 méterről a kapu bal felső sarka fölé.

• 18:27:06

28.perc Nagy Dániel kapott sárga lapot Bebeto lerántásáért.

• 18:31:52

33.perc A hazaiak próbálkoznak, de a Haladás is több veszélyes támadást indított.

• 18:36:06

37. perc Addo szabálytalansága után a Haladás rúghat szabadrúgást 25. méterről

• 18:36:33

37. Veszélytelen volt a vendég szabadrúgás.

• 18:41:36

43.perc Egy jobboldali szögletet követően Addo fejelte le a labdát a földre, majd Grumic lőtt fordulásból fölé.

• 18:42:54

43. perc Baloldali lapos beadást követően 12 méterről szemben a kapuval Balázs rúgta méterekkel kapu mellé a labdát.

• 18:44:38

45. perc Grumic 6 méterről fejelt a bal kapufa mellé.

• 18:46:28

Félidő. A bekapott gól előtt és után is a Kaposvár játszott mezőnyfölényben, de ez még gólokban nem mutatkozott meg.

• 18:48:02

A vendégek főleg a bal szélen erőltették a támadásaikat. A gólon kívül, igazán veszélyes helyzetet nem tudtak kialakítani.

• 18:57:24

46.perc A Haladás kezdte a második félidőt. A szünetben cseréltek a vendégek Kulcsár helyére Búrány érkezett.

• 19:00:40

48. perc A második félidő feszült hangulatban kezdődik.

• 19:03:50

51.perc Egyenlített a Rákóczi. Balázs jobb oldali beadását követően Bebeto középre fejelte a labdát, amit Grumic 5 méterről ollózva a

• 19:04:15

kapu jobb oldalába helyezett. 1:1.

• 19:05:37

54. perc A gól tűzbe hozta a szurkolókat is...

• 19:08:25

57.perc Gujic egyéni megindulása követően lőtt a kapu fölé.

• 19:11:38

60.perc Hegedűs egy cselt követően lőhetett kapura, egy bő 16 méterről, de a lövése elkerülte a kaput.

• 19:14:47

63.perc Okuka kapott sárga lapot Radó buktatásáért.

• 19:16:32

65. perc Az egyenlítő gól óta a hazaik fölényben játszanak. A játékvezető érdekes ítéletekkel borzolja a kedélyeket.

• 19:17:15

66. perc Cserélt a Rákóczi.Bebeto helyett Haruna lépett a pályára.

• 19:18:20

67. perc Halmosi visszahúzásért kapott sárga lapot.

• 19:19:51

68.perc Emberelőnyben a Rákóczi. Tóth rossz ütemű belépője után egyből villant a piros.

• 19:23:30

72. perc A Haladás az elmúlt időszakban folyamatos védekezésre kényszerült.

• 19:28:01

76.perc Iszlai durvasága után villant a sárga.

• 19:31:04

80.perc cserélnek a vendégek Radó helyett Ugrai a pályán.

• 19:33:52

82.perc Nagy Gábor kapott sárgát.

• 19:34:56

83.perc Balázs Benjámin is besárgult.

• 19:35:16

83.perc Feszült hangulatban telik a mérkőzés...

• 19:38:06

86.perc Mindkét csapat cserél. A vendégeknél Nagy Gábor helyett Szakály Attila a pályán, a hazaiaknál pedig Balázs helyett Mustapha.

• 19:38:31

87.perc Kezd eldurvulni a mérkőzés.

• 19:41:30

90.perc Gujic 14 méterről bombázott a kapu fölé.

• 19:44:16

A bíró lefújta a mérkőzést. 1:1. Ezzel a döntetlennel a Kaposvári Rákóczi bennmaradt az NB1-ben.