Kövesse velünk percről-percre a mérkőzést március 3-án szombaton 15.00 órától!

Köszöntöm a sportkedvelő olvasókat, tavaszi NB I-es futballrajt a Rákóczival - Székesfehérváron. Rögtön kezdünk.

A Rákóczi mai összeállítása: Hajdúch - Okuka, Zsók, Graszl, Jánvári - Horváth T., Hegedűs - Gujic, Safaric, Balázs B. - Grumic.

Új esemény

A sérültek közül tehát Okuka, Horváth Tamás és Gujic épült fel.

• 14:59:51

Új esemény

az őszi szezonban a Rákóczi 2-0-ra verte a Vidit, most még a döntetlen is bravúr lenne.

• 15:00:35

Új esemény

A Videoton 32 ponttal a harmadik, a Kaposvár 17 ponttal a 13. a tabellán.

• 15:02:51

Új esemény

A hazai összeállítás: Bozovic - H. Sanchez, Vinicius, Vaskó, Szolnoki - F. Oliveira, Sándor Gy., Nikolic, Tóth B., Walter Lee - Torghelle.

• 15:05:29

Új esemény

Elkezdődött a mérkőzés, fehérben a vendégek, piros-kékben a házigazda.

• 15:07:00

Új esemény

A találkozó első szögletét a Vidi végzi el.

• 15:10:09

Új esemény

A mezőnyben pattog a labda, a kaposváriak már a hazai térfélen szeretnék megzavarni az ellenfél játékosait.

• 15:11:20

Új esemény

Torghelle régi szokásához híven agresszív, de talán Okuka személyében emberére akad majd...

• 15:12:43

Új esemény

Fegyelmezetten, pontosan játszik a Rákóczi.

• 15:21:22

Új esemény

A 14. percben Balázs B eresztett meg veszélyes lövést középről, 22 méterről, a kapus szögletre mentett.

• 15:22:05

Új esemény

A 17. percben Gujic is bátran lőtt, 22 méterről, alig mellé.

• 15:22:18

Új esemény

Bátran, harcosan futballozik a Rákóczi.

• 15:22:45

Új esemény

Közben Grumicot kellett ápolni, de gyorsan meggyógyult.

• 15:23:42

Új esemény

Grumic újra a földön, lehet, hogy Vaskó bántotta...

• 15:24:51

Új esemény

Nyugodtnak tűnik a kaposvári kispad, Sousa edző viszont feszült.

• 15:27:18

Új esemény

Újra a mezőnyjáték dominél, jó hír, hogy a hazaiak nem nagyon jutnak el Hajdúch kapujáig.

• 15:27:29

Új esemény

A 23. percben járunk.

• 15:29:19

Új esemény

A 24.percben Sándor Gy. került gólhelyzetbe, 12 méteres lövésébe az egyik kaposvári játékos bravúrral vetődött bele, így felszabadult a kapu

• 15:30:03

Új esemény

Ráerősített a Videoton, újabb hazai szöglet következik.

• 15:37:51

Új esemény

Továbbra is jól állja a sarat a somogyi védelem, egyáltalán nem nyom a bajnoki címvédő. Nem hagyják a mieink...

• 15:41:23

Új esemény

A 36. percben először villan a sárga lap: Vinicius kapta, miután a földbe döngölte Grumicot.

• 15:44:46

Új esemény

A 39. percben Gujic jobb oldali beadása után Hegedűs lőtt középről, 8 méterről, Bozovic védett.

• 15:49:12

Új esemény

Szögletarányt tekintve egyenlít a Rákóczi, 3-3.

• 15:50:45

Új esemény

Vége az első félidőnek. Több helyzete volt a Kaposvárnak, érik a meglepetés. De még egy teljes félidő ránk vár.

• 16:01:05

Új esemény

A kaposvárisk öt lövést eresztettek meg az első félidőben, amiből kettő ment kapura.

• 16:07:36

Új esemény

Berger játékvezető megadta a jelet, elkezdődött a második félidő.

• 16:07:57

Új esemény

A hazai csapatban H. Sanchezt Gyurcsó váltotta.

• 16:11:48

Új esemény

Ziccert hibázott a Rákóczi: Balázs fejelte Safaric elé a labdát, aki 6 méterről, tiszta helyzetben a kapusba lőtt.

• 16:12:16

Új esemény

Torghellét kellett ápolni, de már játékra jelentkezik.

• 16:14:28

Új esemény

A Videoton próbál kissé beleerősíteni, a kaposváriak továbbra is fegyelmezetten, taktikusan játszanak.

• 16:15:48

Új esemény

Szépen hozza ki a labdát a Rákóczi, majd sikerül szögletet kiharcolni. Grumic 6 méterről a kapu mellé fejelt.

• 16:16:05

Új esemény

Az 54. percben járunk.

• 16:18:46

Új esemény

Az 56. percben Gyurcsó kapott labdát a jobb szélen, az első lövésébe Horváth T. vetődött bele, az ismétlés után fölé szállt a labda.

• 16:21:14

Új esemény

Gyurcsó passza után Torghelle lőtt középről, 20 méterről, a bal alsó sarok felé tartó labdát Hajdúch fogta meg.

• 16:25:07

Új esemény

A 63. percben, egy ütközés után Jánvári kapott sárga lapot.

• 16:29:04

Új esemény

A 66. percben, jobb oldali bedobás után nem tudott felszabadítani a rákóczi, Oliviera pedig 13 méterről lőtt, Hajdúch szépen védett.

• 16:29:16

Új esemény

A 67. percben vezet a Videoton.

• 16:30:11

Új esemény

Oliviera jobbról tette középre a labdát, az őrző nélkül maradt Nikolic pedig 7 méterről a kapu közepébe fejelt. 1-0.

• 16:30:58

Új esemény

Horváth T. helyett Sedlak a pályán. Safaricot pedig Kovács Olivér váltja.

• 16:34:18

Új esemény

A 72. percben Nikolic helyett Mitrovic a pályán.

• 16:35:47

Új esemény

A 73. percben Jánvári megkapja második sárga lapját, miután újra a földre küldi Gyurcsót, így emberhátrányba kerül a Rákóczi.

• 16:36:53

Új esemény

Grumic is besárgul.

• 16:40:38

Új esemény

A 78. percben Grumic helyett Haruna a gyepen.

• 16:45:34

Új esemény

A 81. percben Sándor, jobbról, éles szögből lőtt, a labda a kapufáról vágódott ki, majd felszabadult a kapu.

• 16:45:47

Új esemény

Még 7 perc a rendes játékidőből.

• 16:49:51

Új esemény

a 88. percben lesről talált be a Videoton a kapuba.

• 16:51:58

Új esemény

A 90. percben újabb gólt szerez a Videoton.

• 16:52:55

Új esemény

Gyurcsó húzott el a jobb oldalon, majd középre tette a labdát, amely sedlak lábáról a saját kapujába vágódott. Öngól. 2-0.

• 16:53:08

Új esemény

2 perc a hosszabbítás.