Kaposvári Rákóczi - Ferencváros labdarúgó Ligakupa-mérkőzés 2011. Október 10. 17:13

• 17:13:40

Kövesse velünk a mérkőzést 2011. október 12-án, 18.00 órától, percről-percre, online!

• 17:52:45

Köszöntöm a sportkedvelő olvasókat. Ismét Kaposváron a Fradi, ezúttal a Ligakupa keretein belül.

• 17:54:36

A Rákóczi kezdőcsapata: Horváth L. - Katona, Kardos, Mudresa, Gujic - Farkas P., Kovács O. - Pavlovic, Mustapha, Bőle - Haruna.

• 17:55:00

A Ferencvárosban pályára lép Grúz, Abdi, Andrezinho és Homma is.

• 17:59:39

A játékvezető Böcskei, a lelátón mintegy 300 néző.

• 18:02:34

A Fradi kezdte a mérkőzést.

• 18:05:27

Szolid iramban kezdődik a mérkőzés.

• 18:08:18

A vendég kispad a hazai, Sisa Tibor stábja átült a másik oldalra...

• 18:11:28

Végre valami: a 9. percben, jobb oldali beadás utáén Haruna fejelt 7 méterről, Végh kapus hárított.

• 18:13:09

A 11. percben, jobb oldali szöglet után Katrdos fejelt 6 méterről, a veterán Végh bravúrral mentett szögletre.

• 18:15:39

A 4. percben Zsivóczky lőtt 22 méterről, egy védő belelépett a lövésbe, így szöglet lett a dologból.

• 18:17:07

Valamivel veszélyesebb a Kaposvár.

• 18:19:33

Némi tűzijáték a fővárosiak kapuja előtt, de sikerül felszabadítaniuk.

• 18:19:49

Détári Lajost nem látjuk, Lipcsei Péter viszont itt van.

• 18:20:28

A Rákóczi eddig három meccsből hármat nyert a Ligakupában.

• 18:21:08

A Fradit a múlt héten sikerült idegenben megverni 2-0-ra.

• 18:23:39

A 22. percben Zsivóczky 21 méteres szabadrúgása után tenyerelte ki a labdát Horváth kapus a jobb sarok elől.

• 18:25:17

A 23. percben Birtalan tekerte ballal a kapu fölé a játékszert.

• 18:30:02

A 27. percben Gujic passza után Haruna került gólhelyzetbe, a lövésbe Grúz kézzel beleért, a játékvezető pedig büntetőt ítélt.

• 18:30:24

Az egykori kaposvári védő sárga lapot kapott, Pavlovic pedig a kapu jobb felső sarkába lőtte a labdát. 1-0.

• 18:38:31

A 36. percben Abdi lőtt szabadrúgásból, 23 méterről fölé.

• 18:40:17

A 38. percben, jobb oldali szöglet után Haruna fejelt a védők gyűrújében, öt méterről, majd a labda a jobb kapufáról pattant ki.

• 18:44:24

A 42. percben egyenlített a Fradi.

• 18:44:53

Antal jobb oldali beadása után Fitos emelte Horváth kapus felett, 9 méterről a kapu jobb oldalába a labdát. 1-1.

• 18:47:47

Az első félidő Bőle nagy lövésével ért véget, a labda elkerülte a kaput.

• 19:01:25

A Rákóczi kezdi a második félidőt.

• 19:03:11

Góllal kezdett a kaposvári együttes: Bőle remek passza után Haruna kotorta közelről a kapuba a labdát. 2-1.

• 19:06:10

Ez egy jókor jött gól volt...

• 19:12:22

Az 55. percben Homma fejese után a felső lécről pattant ki a labda, Pölöskei lövését pedig bravúrral védte Horváth kapus.

• 19:14:01

Az 57. percben Pavlovicot Jánvári váltotta.

• 19:27:14

A 70. percben Bőle lőtt egy szép csel után ballal 16 méterről, a lapos lövést Végh fogta.

• 19:31:56

Kettős csere a kaposvári együttesben a 75. percben. Mustapha és Haruna lejön, Kulcsár és Grumic beáll.

• 19:34:51

A 78. percben Gujic helyett Jawad lépett pályára.

• 19:35:06

A mezőnyben pattog a labda az elmúlt percekben.

• 19:41:32

A 85. percben a csereként beállt Jawad került gólhelyzetbe, de lelopták a lábáról a labdát.

• 19:44:23

A 87. percben Nyilai Bálint 22 méterről, lapos lövéssel vette be a hazai kaput. A labda utat talált a lábak között a hálóba. 2-2.