Kaposvári Rákóczi - Paks labdarúgó Magyar Kupa mérkőzés2011. Február 16. 13:23

Kövesse velünk a találkozót 16 órától!

• 15:59:48

Köszöntöm a sportbarát olvasókat.

• 16:00:12

Néhány perc, és kezdődik az év első tétmérkőzése: a Rákóczi a paksiakkal játszik Magyar Kupa-találkozót.

• 16:00:35

Még nincs annyira hideg, a baj inkább az, hogy hétköznap van, és a munkaidő sem járt még le mindenhol...

• 16:06:02

A kaposvári összeállítás: Milinte - Okuka, Grúz, Zahorecz, Gujic - Hegedűs, Pedro - Balázs B., Farkas Z., Pavlovic - Peric.

• 16:06:29

A Paks kezdte a mérkőzést.

• 16:07:06

Az első öt percben nem történt semmi, Peric 25 méteres szabadrúgása után a vendégek kapusa húzta le a labdát.

• 16:07:21

A kaposváriak többet birtokolják a labdát.

• 16:07:45

A meccs játékvezetője az a Kassai Viktor, aki a tavalyi világbajnokságon a spanyol-német elődöntőt vezette.

• 16:14:27

A mezőnyben pattog a labda, erre szokták mondani, hogy idény előtti forma...

• 16:15:13

A 15. percben láthattuk az első szögletet: a Paks végezhette el, de nem lett belőle semmi.

• 16:15:37

Végre valami: Peric ledobta a kesztyűjét, belemelegedett a meccsbe...

• 16:24:24

A 24. percben vezet a Rákóczi!

• 16:25:04

Balázs B. egy szép csel után balról középre adott, az érkező Pavlovic 8 méterről a léc alá fejelt. 1-0.

• 16:25:18

Nem volt benne a levegőben a gól, de örülünk neki...

• 16:37:44

A 35. percben Farkas Z. 28 méteres szabadrúgása után védett a paksi kapus.

• 16:38:14

A 38. percben Barta lőtt 14 méterről, Hegedűs belelépett a lövésbe, így oda lett a lehetőség.

• 16:46:36

Az első félidő utolsó perceiben semmi nem történt.

• 16:47:08

A Rákóczi az eddig látottak alapján megérdemelten vezet, a Paksnak még kapura lövése sem volt.

• 17:00:17

Kettős csere a paksi együttesben: két jó képességű támadó, Vayer és Magasföldi állt be a második félidőre.

• 17:00:47

Elkezdődött a második félidő, a szünetben sem duzzadt fel a nézőszám, lehetünk vagy 300-an a stadionban.

• 17:07:16

Öt percen belül kétszer is veszélyeztette a Paks a kaposvári kaput.

• 17:07:58

A 49. percben Magasföldi 25 méterről végzett el szabadrúgást, és Milinte tornászta szögletre a kapu jobb alsó sarkába tartó labdát.

• 17:08:43

Két perccel később, kapu előtti kavarodás után Vayer csúsztatott bele a labdába, Milinte biztosan védte a 8 méteres fejest.

• 17:08:57

Élénkebben játszik a Paks, mint az első félidőben.

• 17:14:18

Az előny viszont nálunk van...

• 17:22:55

Az 58. percben Peric lőtt 18 méterről centikkel fölé egy szabadrúgást.

• 17:23:29

A 64. percben Böde lőtt 20 méterről a bal alsó sarok felé, a veszélyesen kanyarodó labdát Milinte csak másodjára tudta megfogni.

• 17:23:47

Öt perccel később kimaradt a félidő legnagyobb kaposvári helyzete.

• 17:24:23

Pavlovic jobb oldali beadása után Peric 8 méterről, senkitől sem zavartatva fejelt gyengén a jobb kapufa mellé.

• 17:24:50

Először villant a sárga lap: a 70. percben Hegedűs szájba rúgta Bödét.

• 17:25:15

Első cserejére készül a Rákóczi: Farkas Z. helyett Kulcsár készülődik.

• 17:38:48

Lassan a hajrá következik...

• 17:39:31

Az imént volt némi csetepaté: a 84. percben Okuka ragadta meg Kiss Tamást a nyakánál fogva, Kassai mindkét játékosnak felmutatta a sárgát.

• 17:39:44

Még öt perc a lefújásig.

• 17:40:10

A paksiak két perc alatt három szögletet is elvégezhettek, de a kaposvári védelem juól dolgozott.

• 17:45:10

2 perc a hosszabbítás.

• 17:46:01

A 87. percben Balázst rúgta fel Csehi a tizenhatoson belül. Kassai büntetőt ítélt, Zahorecz, erős, jobb sarokra tartó lövését kivédte a

• 17:46:07

kapus.

• 17:46:29

Vége a mérkőzésnek.

• 17:47:01

Nyertünk, de nem lehetünk maradéktalanul elégedettek: a szünet után kihagytunk egy nagy ziccert és egy büntetőt is.