A Kaposvári Víziladba Klub tulajdonképpen már az első félidőben eldöntötte a találkozót, hiszen az első két negyedet 6-1-re, illetve 7-0-ra nyerték meg, így a nagyszünetben már 13-1-es előnyben voltak - írja a kapospolo.hu.
A mérkőzést a KaposPont is élőben közvetítette:
Kaposvári VK–ELTE BEAC 21–7 (6–1, 7–0, 4–3, 4–3)
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda, 100 néző. Vezette: Csanádi Zs., Fejős R.Kaposvári VK: Kósik – ifj. Berta J., Gaszt (1), Takács K. (3), Baj (5), Dőry. Bede (4). Csere: Szilágyi (kapus), Vindisch (1), Vadas (1), Szabó G. (4), Juhász-Szelei (1), Somogyvári, Hárai B. (1). Vezetőedző: Surányi László.
ELTE BEAC: Pápai – Bárd (1), Herczeg (3), Kecskeméti, Sándor B., Lakatos (1), Németh B. Csere: Szabó G., Hárai G. (1), Horváth A. (1). Vezetőedző: Bóbis Máté.