Tavaly még egy osztállyal lejjebb vitézkedett a Kometa-KVGY Kaposvári Kosárlabda Klub, az NB I/A csoportos férfikosárlabda-bajnokságban viszont egészen a bronzéremig menetelt.


Harag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételeiHarag Kornélia felvételei
Harag Kornélia felvételei
A galéria megtekintéséhez kattintson a képre!

Kometa-KVGY Kaposvári Kosárlabda Klub–Atomerőmű SE 73–66 (18–12, 18–22, 20–17, 17–15)

Kaposvár, Kaposvár Aréna, 2500 néző. Vezette: Mészáros Balázs, Makrai Márton, Győrffy Pál Attila.

Kometa-KVGY Kaposvári KK: Trammell 18/9, Rosics, Szőke Bálint, Walker 14/6, Brown 19/3. Csere: Wilson 14/6, Völgyi M. 3, Puska B., Buzás B., Paár M. 5/3. Vezetőedző: Dzunics Braniszlav. Edzők: Filipovics Gordan, Szőke Balázs.

Atomerőmű SE: Halmai D. 6, Benke 6/3, Edwin (9/3), Eilingsfeld 8, Edosomwan (3). Csere: Hawkins 7/3, Bluiett 10/6, Révész 4, J. Smith 4, Krivacsevics M. 9. Vezetőedző: Kosztasz Flevarakisz. 

Címkék: Atomerőmű, NB I., Paks, élvonal, bronz, KKK, Kaposvár, sport