Tavaly még egy osztállyal lejjebb vitézkedett a Kometa-KVGY Kaposvári Kosárlabda Klub, az NB I/A csoportos férfikosárlabda-bajnokságban viszont egészen a bronzéremig menetelt.
Kometa-KVGY Kaposvári Kosárlabda Klub–Atomerőmű SE 73–66 (18–12, 18–22, 20–17, 17–15)
Kaposvár, Kaposvár Aréna, 2500 néző. Vezette: Mészáros Balázs, Makrai Márton, Győrffy Pál Attila.
Kometa-KVGY Kaposvári KK: Trammell 18/9, Rosics, Szőke Bálint, Walker 14/6, Brown 19/3. Csere: Wilson 14/6, Völgyi M. 3, Puska B., Buzás B., Paár M. 5/3. Vezetőedző: Dzunics Braniszlav. Edzők: Filipovics Gordan, Szőke Balázs.
Atomerőmű SE: Halmai D. 6, Benke 6/3, Edwin (9/3), Eilingsfeld 8, Edosomwan (3). Csere: Hawkins 7/3, Bluiett 10/6, Révész 4, J. Smith 4, Krivacsevics M. 9. Vezetőedző: Kosztasz Flevarakisz.
Címkék: Atomerőmű, NB I., Paks, élvonal, bronz, KKK, Kaposvár, sport
























