Szita Károly polgármester fogadta a Kometa Kaposvári Kosárlabda Klub részéről Hendlein Rolandot és Paár Márkot. A fiúk jó hírrel érkeztek a Városházára, ugyanis a kíváló szezont záró fiatal tehetség a látogatás alkalmával írta alá a hosszabbításáról szóló szerződést is, így az élvonalban is számíthat rá a csapat.
Szita Károly közösségi oldalán arról is bezsámolt hogy a magyar mag is hoszabbított. Erről részletesebben várhatóan jövő hét csütörtökön ad bővebb tájékoztatást az egyesület.
Paár Márk az alapszakasz és a rájátszás során is kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott, gyakran 20 pont felett zárta a meccseket, melyet hatékony dobószázalék mellett ért el. Paár a rájátszos során is 19 pontot átlagolt a 9 mérkőzés alatt, szezoncsúcsát a TF-Budapest ellen dobta meg, ekkor 30 pontig jutott.
Címkék: Paár Márk, Kometa Kaposvári Kosárlabda Klub, Szita Károly, sport