Az idei szezon utolsó őszi meccsén is szükség volt a motivációra és a koncentrációra, de az közutasok most sem hagyták ott a pontot az ellenfélnél. Az első sorban Juhász Bence és Botházy Péter kezdte meg a mérkőzést. Juhász simán begyűjtötte a csapatpontot, Botházynak azonban most nem ment úgy a játék, 5 fával alulmaradt ellenfelétől.

A második sorban Brancsek János és Nagy Gergő képviselte a kaposváriakat. Brancsek végre visszatért a pályára, s ez az eredményén is látszott: több mint száz fával verte a szentgotthárdi ellenfelét. Nagy Gergő is hozta a tőle megszokott játékot, közel 50 fával nyert és hozta a csapatpontot.

A harmadik sorban Pintér György és Horváth László következett. Mindketten szoros mérkőzést folytattak ellenfeleikkel, ám a szentgotthárdiak 15-15 fával jobbak voltak.

Az investmentesek ezzel megszerezték utolsó győzelmüket az őszi szezonban, melyet a harmadik helyen zártak. A csapat azzal a céllal vágott neki ennek az idénynek, hogy dobogós helyre állhassanak.

"A motiváció megvan, az elkövetkezendő időszakban pedig még többet fogunk edzeni, hogy tavasszal ennél is jobb eredményeket tudjunk felmutatni. Büszke vagyok a már elért sikereinkre is, hiszen a mögöttünk hagyott hetekben soha nem látott magasságokba repültek az investmentesek" – mondta Horváth László a szentgotthárdi mérkőzés után.

Szentgotthárdi VSE - Investment Közutasok Kaposvári TK I. 3-5 (3387-3588)

Cseh Bence 549 – Juhász Bence 604
Karba Noel 552 – Botházy Péter 547
Horváth Viktor 523 – Brancsek János 656
Oswald Dániel 563 - Nagy Gergő 611
Takács Tamás 600 – Pintér György 585
Pákai Zsolt 600 – Horváth László 585

Ifjúsági mérkőzés: Szentgotthárdi VSE - Investment Közutasok Kaposvári TK I. 4-0 (1119-1114)

Cserpnyák Martin/Kropf Bence 545 – Balogh Kristóf 544
Karba Bálint 574 – Horváth Ákos 570

Az Investment Közutasok KTK II-es csapata ezúttal a Zalaszentgrót TK otthonában küzdött a pontokért, s végig kiélezett, szoros mérkőzésen nyert 6-2-re. A kettes csapat is egyelőre a harmadik helyen áll.

Zalaszentgrót TK - Investment Közutasok Kaposvári TK II. 2-6 (3131-3133)