Szerdán este lejátszotta első felkészülési mérkőzését a férfikosárlabda NB I./A rajtjára hangoló KK, mely Zágrábban a KK Cedevita ellen lépett pályára - tudósít a delfinek.hu. A találkozón természetesen nem az eredményen volt a hangsúly, hanem azon, hogy a horvát mester, Ivan Rudez több taktikai variációt is ki tudjon próbálni.

Ennek ellenére végig nagy iramban zajlott a mérkőzés, mely kiélezett küzdelmet hozott és végül a kaposváriak kerültek ki győztesen az éjszakába nyúló összecsapásból. A találkozó krónikájához tartozik, hogy az irányító, Sebastian Aris már a harmadik percben kisebb sérülést szenvedett és óvatosságból már nem is tért vissza a pályára.

KK Cedevita–Kometa Kaposvári KK 100–103 (22–28, 23–17, 28–30, 23–21, 4–7) – hosszabbítás után

Kometa Kaposvári KK: Aris (6/6), Adamu (23/9), Puska (4), Gabric (18/6), Hughes (20). Csere: Krnjajszki (17/6), Hendlein (7), Bogdán (4), Paár (-), Csorvási (4). Vezetőedző: Ivan Rudez. Másodedzők: Filipovics Gordan és Szőke Balázs.

Címkék: Zágráb, Kometa, edz, torna, felkészülés, KKK, kosárlabda, sport