Sikerrel vette a második Magyar Kupa mérkőzését is a Kaposvári Rákóczi. A zöld-fehér együttes a szintén NB 3-ban szereplő Bicskei TC csapatát fogadta a cukorgyári gödörben szombaton 18 órától.

A kaposváriak nem kezdték jól a mérkőzést, hiszen már a 17. percben hátrányba kerültek. Egy szabálytalanság után Sóron Tibor rúghatott büntetőt, amit értékesített is a vendég játékos.

A Rákóczinak viszonylag gyorsan lett válasza a korán bekapott gólra. A 27. percben Mayer Milán egyenlített, majd nyolc perccel később Jancsó Buda is betalált a hazai oldalon.

Mivel a második félidőben már nem született újabb találat, így a mérkőzést a Kaposvár nyerte 2-1 arányban és ezzel a legjobb 64 közé jutott a zöld-fehér alakulat.

Címkék: Bicske, Magyar Kupa, Kaposvári Rákóczi, győzelem, sport