Az oroszlányiak kezdték jobban a mérkőzést, hiszen egy 5-2-es futást csináltak, majd pár támadás elejéig nem született kosár, ezt Hendlein törte meg büntetőjével, de jött egyből válasz rá a másik oldalról, Washingtontól - írja a bb1.hu. (7-3) Morgan zsákolását követően már öt ponttal vezetett a hazai csapat, de rövid időn belül, és egy oroszlányi hiba miatt gyorsan fel is zárkóztak a kaposváriak. (10-9) Robbantott egyet a hazai csapat, hiszen egy 8-2-es rohanást csináltak, ekkor időt is kért Nikola Lazics. (18-11) Fél percen belül már csak egy pont volt a különbség a csapatok között, köszönhetően Hendlein és Rivers kosarainak. (18-17) Fej-fej mellett haladtak tovább a csapatok, de négy ponttal el tudott lépni még az első tíz perc végéig az Oroszlány. 24-20

Gyors kosarak születtek mindkét oldalon, Hendlein kosarával már csak két pont volt a különbség. (26-24) Próbáltak ellépni az oroszlányiak, de a vendégek nem hagyták ezt szó nélkül. (34-32) Rivers kosara után Sebjastan Krasovec időt kért, hiszen továbbra sem tudtak jelentős előnyre szert tenni. (38-36) Miliszavljevics triplájával átvette a vezetést a Kaposvár először a mérkőzésen. (38-39) A hármas párbajból jobban jött ki a Kaposvár, majd még egy szerzett labdával megerősítették az előnyüket, így már négy ponttal vezettek és jött is az időkérés a másik oldalról. (43-47) Gyorsan egy pontra redukálta a különbséget a hazai csapat, ekkor Nikola Lazics kért időt. (48-49) Curry büntetőinek köszönhetően három pontos vendég vezetéssel zárult az első félidő. 50-53

Nem csak hogy kiegyenlítettek a hazaiak, de még át is vették a vezetést, hiszen egy 7-0-ás futással kezdtek, majd kis idő múlva Miliszavljevics törte meg trojkájával. (57-56) A vendégek egy gyors 3-8-as rohanással visszavették a vezetést, volt esélye megtörni ezt az oroszlányiaknak, de nem tudtak élni vele, ezt a kaposváriak kihasználták és tovább növelték az fölényüket. (60-69) Garamvölgyi törte meg a kosárcsendet a hazaiaknál. (62-71) Nagyon jó periódust fogott ki a hazai csapat és egy pontra zárkóztak fel. (72-73) Kucsora újabb triplájával átvették a vezetést az oroszlányiak a dudaszó előtt. 75-73

Megint jól kezdett a hazai gárda, hiszen egy 8-2-es futással kezdtek. (81-75) A vendégek összekapták magukat és felzárkóztak két pontra, így időt kért az Oroszlány. (81-79) Fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd Kucsora ötödik tripláját is megszerezte, ezzel jelentős előnyhöz juttatta csapatát. (86-81) Négy pontra zárkózott a vendégcsapat Curry pontjai után. (88-84) Egy jó védekezés után gyorsan zsákolt Anderson, így már hét ponttal vezettek a hazaiak. (91-84) Újra sikerült növelnie az előnyét az oroszlányiaknak. (96-87) Hendlein triplájával zárult a találkozó, így hét ponttal a hazaiak nyertek. 99-92

OSE Lions - Kaposvári KK 99-92 (24-20, 26-33, 25-20, 24-19)