A férfi teke Szuperliga 12. fordulójában hazai pályán fogadta az Investment Közutasok Kaposvári TK a Győr-Szol TC csapatát. Az ifjúságiaknál Fajtai Arnold szerezte a pontot a hazaiaknak, az Investment játékosok 45 fával többet ütöttek összességében és 3:1-re nyerték a mérkőzést.

A felnőtteknél szoros meccsre számíthattak a felek, az utóbbi időben általában a győriek örülhettek egy-egy találkozó után, ráadásul a nyáron felépített pálya "másik felét" a győriek használják több, mint 5 éve,

Az első sorban Kis Richárd felemásan teljesített, két szett jobban, a másik kettő közepesen sikerült, de ez is elég volt a két pályán is szenvedő Kiss Norbert ellen. Horváth László az első pályát nyerte, majd ellenfelének Németh Máténak sikerült jobban a következő kettő, az utolsó pálya azonban megtréfálta a vendégek játékosát, így Horváth fordított. Egy sor után 2:0 és 34 fa volt a hazai előny.

A második sorban Wagner Mihály jól kezdett, az első szettet megnyerte, a második és harmadik is jól sikerült, de ezekben már ellenfele nyert, Lendvai Andrásnak főleg a második 60 gurítás sikerült jól (333 fát ütött), ráadásul az Investment játékos nagyon leeresztett a végére, így ez a pont a győrieké lett. A másik párban Nagy Gergő igazolta jó formáját, mind a 4 szettet bezsebelte Pete László ellen, ráadásul újra 630 fa fölötti eredménnyel végzett. A második sor után 3:1-re, 19 fával vezettek a kaposváriak.

Az utolsó sorban a Közutasok mindent beleadtak. Kálny Krisztián jól kezdett, kisebb megingások ellenére szinte végig vezetett mindegyik szettben és végül 35 fával nyert Együd Péter ellen. Pintér parádésan kezdett (180 fa), végig irányította a párharcot és kiváló 653 fás eredménnyel verte Bíró Ervint. Az Investmentesek záró párosa egyetlen szettet sem engedett ki a kezei közül, mellyel a kaposváriak 7:1 arányban, 155 fával nyerték a mérkőzést. A Közutasok 3621 fás eredményükkel az előző hazai meccsen elért hazai csapatcsúcson javítottak nagyot, a begyűjtött két ponttal pedig feljöttek a tabella 8. helyére.

A következő fordulóban az egyik bajnokesélyes Zalaegerszegi TK-hoz utaznak a kaposváriak.