Remekül kezdte a sereghajtó KSI elleni mérkőzést a Kaposvári Vízilabda Klub OB I-es csapata - írja a kapospolo.hu. A KVK játékosai egymás után szerezték a gólokat, így egy negyed után 5-2-re vezettek.

A második felvonásban rákapcsoltak a hazaiak, 5-4-re fel is zárkóztak, de ezt követően újítani tudtak Surányi László tanítványai. A félidőben így továbbra is hárommal mentek a vendégek.

A különbség a harmadik játékrészben sem változott. Csiszár Boldizsár jól állta a sarat a kapuban, ez pedig 10-7-es kaposvári vezetést jelentett az utolsó felvonás előtt.

Hazai találatokkal indult a negyedik negyed, de 10-9 után már nem született újabb gól a meccsen. A kaposvári pólósok ezzel értékes győzelmet arattak idegenben, a csapatba pedig fél év után végre visszatérhetett ifjabb Berta József is. Folytatás jövő szerdán a Vasas ellen.

E.ON Férfi Vízilabda OB I - 21. forduló

KSI SE - Kaposvári Vízilabda Klub 9-10 (2-5, 3-3, 2-2, 2-0)

Gólszerzők: Gábor 2, Nagy 2, Szalai 2, Hajdu, Pető, Dubinák ill. Vindisch 2, Kovács 2, Mijic 2, Dobos, Juhász-Szelei, Horváth, Vékony.