Szombaton a férfi teke Szuperliga 8. fordulójából elmaradt mérkőzést pótolta az Investment Közutasok Kaposvári TK a Ferencvárosi TC ellen. Az ifjúsági mérkőzésen a csapatok megosztoztak a pontokon, a hazaiak több ütött fának köszönhetően megnyerték a mérkőzést.

A felnőtt mérkőzés első sorában nagyon bekezdtek a vendégek. Horváth ugyan az első szettet elvesztette 2 fával, utána viszont nem adott esélyt ellenfelének, végül 53 fával nyert. Nagy még ennél is jobban teljesített, mind a négy szettpontot hozta és kiemelkedő, 638 fás eredménnyel zárta a 120 vegyes gurítást, amivel további 106 egységgel növelte a Közutasok előnyét. Eközben sajnos Illésnek nem ment igazán a játék, esélye sem volt Botházy ellen, így az Investmentesek előnye csökkent 86 fával, de az első sor után 2:1-re, 73 fával vezettek.

A második sorban aztán nagyot változott a mérkőzés. Kálny ugyan nyert 2:2-es szettaránnyal és 27 fával, de Pintérnek és Némethnek nem ment igazán. Előbbi fájdalmakkal bajlódva küzdött, de nem sikerült megtalálnia ritmusát. Utóbbi ugyan a második 60-ra összeszedte magát, de ekkor már késő volt, a hazaiak átvették a vezetést és meg is tartották azt az utolsó dobásokig és 5:3 arányban, 31 fával nyertek.

Egy hét múlva a 9. fordulóval folytatódik a férfi teke Szuperliga, amikor a bajnokesélyes Szegedi TE utazik Kaposvárra.

Ferencvárosi TC - Investment Közutasok Kaposvári TK  5:3