A két versenynap alatt összesen egy arany-, öt ezüst- és két bronzérem, valamint teljesített szintidők és több egyéni csúcs - ez a kaposvári Adorján SE mérlege.

Az első versenynapon Varga Krisztina (a Világjátékok távon), 50m uszonyos gyorsúszáson másodikként ért célba.

Felnőtt férfiaknál 400m uszonyos gyorsúszáson Lengyeltóti Bence remekelt, aki közel úszott a tavalyi Európa-bajnokságon úszott időeredményéhez (3:47.84) ezzel másodikként ért célba.

A 4×100 méteres mix uszonyos gyorsúszó váltó versenyszámon, a Debreceni csapat mögött másodikként a kaposváriak zárták. Az 1.MCM-Diamant Adorján SE ezüstérmes csapat tagjai: Lengyeltóti Bence, Hamlin Matthew, Stadler Csenge és Varga Krisztina.

Azt a versenynapot az 1500m férfi felszíni úszás zárta, ahol Semostyán Róbert 13:10.35-ös időeredménnyel az előkelő második helyet szerezte meg.

A második versenynapon 200m uszonyos gyorsúszáson Stadler Csenge bronzérmet nyert.

Az egri fordulót követően a második forduló Olaszországban, a harmadik Franciaországban és a döntő pedig Egyiptomba kerül megrendezésre.