Az elmúlt évek hagyományait követve, kiemelkedően teljesítettek a kaposvári uszonyosúszók a cápa, a serdülő és a junior korosztály országos bajnokságán.

Az 1. MCM-Diamant Adorján SE fiataljai 9 arany-, 14 ezüst- és 20 bronzéremmel zárták a Dunaújvárosban megrendezett viadalt, a csapatversenyben pedig a Mátrai Erőmű Búvárklub mögött a második helyezést szerezték meg.

Részletes eredmények itt.

A dobogó tetejére Lipák Barnabás, Szabó Zsófia és Hargitai Lola Jázmin 2-2 alkalommal állhatott fel, rajtuk kívül Balán Csenge, Juhász Anna és a 4X50 méteres gyors cápa lány váltó nyert aranyérmet. További friss hír, hogy Lengyeltóti Bence és Varga Krisztina is megúszta a szintet a jövő évi világbajnokságra.

Címkék: Adroján, úszó, úszás, tehetség, dobogó, világbajnokság, bajnokság, sport